Wpis z mikrobloga

#cbd #konopie #zdrowie #pytanie

Czy ktoś z Was może podpowiedzieć, gdzie najlepiej kupić olejek cbd? Mam chorą mamę, ma nowotwór jelita i leśniowskiego crohna... Praktycznie żadne leki jej nie pomagają. Czasami ma straszne bóle... Rok temu załatwiłem jej w Holandii olej od pewnego "szamana". Za mały słoiczek zapłaciłem 250 euro. Nie był to olejek ze sklepu. Nie wiem nawet jakie miał stężenie. Olej działał, bóle ustawały a mama mogła w miarę normalnie funkcjonować. Jakiś czas temu się skończył a ja już nie mam możliwości kupić tego samego olejku...

Wiem, że jest dużo sklepów, które to sprzedają jednak nie chce wydać kasy na jakąś lipę. Jeśli kto kolwiek z Was ma jakieś sprawdzone źródło proszę o radę.
źródło: comment_1586420183dP71m17GEpI2PoOng0g8ta.jpg
  • 24
@wypokowytrol: Szukaj po stężeniu, widziałem, że w pl już są takie z 50%, za granicą są z 80%.
Ten olejek od szamana pewnie miał też większe stężenie thc niż te, które możesz kupić legalnie w PL a to pewnie w przypadku Twojej mamy też miało znaczenie na uśmierzenie bólu.

Ja bym szukał z jak największym stężeniem cbd, zrobił testy, jeżeli działa to świetnie, jeżeli nie to kupić do tego waporyzator tylko
@n0xx ten, który kupiłem miał podobno bardzo wysokie stężenie. Jak duże nie wiem. Czy było w tym THC to nie wiem, sam go najpierw na sobie testowałem i żadnych skutków uboczznych nie odnotowałem. Mama też się po nim czuła normalnie. Żadnych "lotów" itd. Dziękuję za link do grupy. Sam nie mam fb ale poproszę siostrę.
@wypokowytrol: Mógłbyś napisać jak coś uda ci się znaleźć? Sam mam przewlekły ból żołądka i nic nie pomaga. Na szczęście jest to ból 4-6/10 także udaje mi się go trzymać w ryzach dzięki medytacji, ale wiadomo, trzeba zawsze szukać czegoś co pomoże.
@n0xx Dziękuję w imieniu moim i mamy.

@Asd15 oczywiście, jak tylko coś zamówię to dam znać. Kiedyś ten olej, który kupiłem w Holandii pomógł mi na ból zęba zanim poszedłem do dentysty. Nie wiem czy powstrzymał ból czy pomógł zasnąć. Normalnie z takim bólem bym nie zasnął.
@Biedron ale ekstrakcja za pomocą CO2 w warunkach domowych chyba nie wchodzi w grę.. Podobno to jest najlepsza metodą. Tu nie chodzi o rekreacje czy eksperymenty a zdrowie i samopoczucie mamy więc chce jak najlepszy olejek. Tak czy inaczej dziękuję za pomysł!
@wypokowytrol: Nie pamiętam dokładnie, ale trzeba było zmielić, ileśtam czasu potrzymać w piekarniku w odpowiedniej temperaturze i potem odstawić na jakis czas w alkoholu izopropylowym, nic skomplikowanego.