Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To takie smutne zawsze jak mi się podoba jakaś dziewczyna to okazuje się ona ode mnie dużo wyższa mam 169 cm wzrostu, a podobają mi się dziewczyny 175-178 cm bo mają w sobie cechy wyglądu które cenię najbardziej ładna twarz długie nogi,świetna sylwetka. Problem jest taki, że u takich dziewczyn nie mam szans. Oczywiście są też niższe dziewczyny, które mi się podobają,ale pech chciał, że te które znałem miały już kogoś. Co robić bo niedługo już osiągnę 27lvl... Nie urosnę... Zacząłem trochę ćwiczyć... Ale też nie umiem ciekawie prowadzić i nie jestem charyzmatyczny... A ponoć z charyzmą trzeba się urodzić...jestem taki #przegryw co nigdy nawet nie trzymał #rozowypasek za rękę, co najgorsze nigdy żadna nie była mną zainteresowana, żadna... Warto czutać książki o PUA? Bo to ponoć przestarzałe i nie skuteczne,a jedynie służy by wyłudzić kasę od desperatów ewentualnie książki jedynie spowodują ośmieszenie. A teraz jest czas by wziąć się za lektury...pomóżcie #wychodzeniezprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 8
NiewidomyEskimos: Przy takim wzroście otrzymujesz jakąś rentę, zapomogę? Tak niski wzrost to już moim zdaniem kalectwo. Jak tutaj ludzie piszą, że 176 cm to już dla wielu kobiet barierka nie do przeskoczenia, a co dopiero 169. to prawie 13 cm mniej niż średnia krajowa wzrostu facetów w Polsce. Naprawdę współczuję, pewnie masz w życiu przechlapane z taką wadą.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
PrzyjemnaAnia: Strasznie mnie irytuje że nawet dzieci z podstawówki są ode mnie wyższe. Większość 18-19 letnich dziewczyn jest ode mnie wyższych. A chłopaki w ich wieku to o głowę są wyżsi niż ja. Nie ma chyba większego upokorzenia dla mężczyzny niż mieć słabszy organizm od większości kobiet. Mam teś słabą kondycję biegnąc na sam pezystanek kilkadziesiąt metrów jestem wykończon. 2 razy tyle bym już nawet nie przebiegł bo by mi siw