Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykopie coraz częściej widzę wpisy wręcz gloryfikujące tanią prostytucję. I zastanawia mnie co trzeba mieć nie tak z głową, żeby takie coś popierać.
Rozumiem seks z koleżanką/kolegą, bo w sumie nie ma w tym nic złego, obie strony czerpią z tego satysfakcję i taki deal nie jest niczym złym. Rozumiem te całe ONSy, bo tutaj również ma miejsce obustronna satysfakcja, pożądanie i wspólnie spędzany czas przy winie/filmie oprócz seksu. Rozumiem nawet częściowo chodzenie na ekskluzywne prostytutki/układy sponsorskie w przypadku starszych facetów, bo nie ukrywajmy, że w pewnym wieku mężczyźni nie są już tak atrakcyjni jak byli mając te 25/30/35 lat i takie coś również jest dla mnie akceptowalne.
Ale kim trzeba być, żeby w wieku 20-35 lat chodzić na tanie prostytutki z roksy? Przecież w tym wieku chodzi o to, żeby mieć fajne wspomnienia z młodymi dziewczynami, które was pożądają, mircy. Czemu sami sobie w łeb strzelacie płacąc jakiejś taniej prostytutce za godzinę wymuszonego seksu? Prostytutce, która poza wami przyjmuje również jakichś magazynierów i budowlańców?
I co z niektórymi musi być nie tak, że decydują się mieć pierwszy raz za pieniądze? Już nawet nie mówię o żadnej "miłości", ale pierwszy raz powinniście jak najlepiej wspominać i powinien mieć miejsce z atrakcyjną dziewczyną, którą atrakcyjnie pożądacie i, która was pożąda.
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #divyzwykopem #roksa #tfwnogf #pytanie #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 24
Buffd6bju: Minusy internetu. Ludzie odsuwają się od siebie i nie są ważne dla nich wspomnienia. Nawet większość już zdjęć sobie nie robi rodzinnych, z przyjaciółmi, z wycieczek, a co tu mówić o prowadzeniu albumów (nie elektronicznych, prawdziwych). Zauważyłam, że to mocno postępuje w kolejnym pokoleniu. Dużo dzieci już nie odczuwa tęsknoty. Jak my byliśmy gówniakami i nie było rodziców 2 dni albo któreś dłużej wracało z pracy to był ryk płacz
Czemu sami sobie w łeb strzelacie płacąc jakiejś taniej prostytutce za godzinę wymuszonego seksu?


To akurat proste, bo nie mam powodzenia i przebejowosci zeby ruchac za free

Prostytutce, która poza wami przyjmuje również jakichś magazynierów i budowlańców?


Co za roznica czy jestem magazynierem-kierowca w wieku 27lat czy 45l? Moze w wieku 45 bede jeszcze brzydszy ale to bez znaczenia

Już nawet nie mówię o żadnej "miłości", ale pierwszy raz powinniście jak najlepiej
Na dziwki łażą chłopacy, którzy nie mają innej opcji na seks, a chcą to robić. Takie to trudne?


@dawcza836: też, ale to nie są jedyni klienci. Z usług dziwek korzysta cały przekrój - od bezrobotnych szczerbatych po polityków, biznesmenów i sportowców - różni się ewentualnie cena.
Nawet niejeden atrakcyjny chad, który ma w uj opcji na seks też czasem idzie.
Nie będzie też zaskoczeniem, kiedy okaże sie, że tak naprawdę dużą
Na wykopie coraz częściej widzę wpisy wręcz gloryfikujące tanią prostytucję. I zastanawia mnie co trzeba mieć nie tak z głową, żeby takie coś popierać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Trzeba mieć przede wszystkim kiełbie we łbie, żeby się zastanawiać (i oceniać) to, co ktoś robi dla własnej przyjemności i rozrywki.
OP: @Kowixx: Najbardziej rozwala mnie fakt, że większość wykopków z tagu #przegryw chodzi na ku*wy, których cennik w 95% waha się w granicach 150-250zł. I chodzą na nie chłopacy w wieku +- 25 lat. Już #!$%@?ąc od całej reszty aspektów, jak można być następnym w kolejce zaraz po robolach pracujących za minimalną, albo 60-letnich, zapuszczonych facetach, którzy swoje życie seksualne opierają w 100% na prostytutkach... ( ͡º ͜ʖ
Zapytam wprost: dlaczego zamiast chodzenia na prostytutki, nie spróbowałeś normalnie zaprosić jakiejś znajomej do siebie na alko, skoro podobno jesteś ekstrawertykiem i masz pełno koleżanek?


@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? z tego, że mam znajome, jak jestem z wyglądu jestem najwyżej przeciętny.
Do czego piję - idąc do prostytutki mogę sobie wybrać laskę dużo atrakcyjniejszą ode mnie, a tutaj takiej opcji bym nie miał. Poza tym tak to jest telefon i za moment jestem,
@TestoDepot: jeśli jesteś upośledzonym hedonistą i twoim celem jest bezmyślne ruchanie to chodź na #!$%@?, bardzo proszę, jeśli zacznie ci siadać psycha i wyjdziesz na ludzkiego śmiecia, zamiast na człowieka, sam będziesz sobie winien
jeśli jesteś upośledzonym hedonistą


@wsiokom: upośledzonym to nie, ale hedonistą jak najbardziej - #taktrzebazyc

twoim celem jest bezmyślne ruchanie


@wsiokom: jeśli twoim zdaniem tak prozaiczna czynność jak ruchanie ma jakiś głębszy sens to nieźle.
Z kolei jakiś ONS z tinderówkami to pewnie iście intelektualna uczta ( ͡° ͜ʖ ͡°).

wyjdziesz na ludzkiego śmiecia, zamiast na człowieka


@wsiokom: o proszę, czyli jak ktoś chodzi czasem na
Na wykopie coraz częściej widzę wpisy wręcz gloryfikujące tanią prostytucję.


Ja nie gloryfikuję prostytucji. Po prostu dla niektórych mężczyzn jest to jedyna szansa, bo uprawiać seks z kobietą. Dwa razy korzystałem z usług divy.

Rozumiem seks z koleżanką/kolegą, bo w sumie nie ma w tym nic złego, obie strony czerpią z tego satysfakcję i taki deal nie jest niczym złym. Rozumiem te całe ONSy, bo tutaj również ma miejsce obustronna satysfakcja, pożądanie
I zastanawia mnie co trzeba mieć nie tak z głową, żeby takie coś popierać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Trzeba nie mieć nic do stracenia, bo i tak wiesz, że wszyscy mają cię w dupie, bo wyglądasz jak gówno za przeproszeniem i nie masz nawet teoretycznych szans na seks z w miarę atrakcyjną dziewczyną.

że w pewnym wieku mężczyźni nie są już tak atrakcyjni jak byli mając te 25/30/35 lat i takie coś również jest
Mnie natomiast dziwi właśnie gloryfikacja tego, wmawianie wszystkim dookoła "to mój wybór, co tam będę pajacowac, a tak w ogóle to nawet taniej wychodzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kowixx: Chodzi o popsucie monopolu na cipę i seks ( ͡° ͜ʖ ͡°).