Wpis z mikrobloga

Po przeczytaniu kilku opinii i recenzji #airpods 2 zastanawiam się czy warto na nie wydawać 500 zł. Aż tak jest słaba jakoś dźwięku przy słuchaniu muzyki? Zastanawiam się nad pro (jakoś specjalnie mi nie zależy na redukcji hałasu) tylko tu trzeba dwa razy więcej zapłacić.
Są jeszcze jakieś opcje po środku już nie od #apple jak Bang & Olufsen czy Sony. Ktoś coś doradzi?
#iphone #sluchawki
b.....k - Po przeczytaniu kilku opinii i recenzji #airpods 2 zastanawiam się czy wart...

źródło: comment_1586500326yBKMLzs5VqIyGMvx3QW66j.jpg

Pobierz
  • 9
@bolekkrystianek: mam zwykłe AirPods 2 ze zwykłym etui (ładowanie kablem lightning) i jako "podstawowe" słuchawki spełniają swoją rolę. Nie oczekiwałem wielkiej jakości dźwięku bo od tego mam duże, nauszne. Do szybkich rozmów czy oglądania filmów w łóżku są ok. Super poręczne, bateria zawsze pełna (bo w etui się ładują), szybko się łączą.

Właściwie jak masz te podstawowe EarPods dodawane do każdego iPhone to te będą grały bardzo podobnie.
@bolekkrystianek Miałem bang & olufseny i mam AirPods pro. Bangi maja genialna jakość muzyki lecz jak dla mnie maja tragiczny system łączności. AirPods pro nie grają zle, ANC jest genialne ale gdyby nie problemy z łącznością na iPhonie napewno by u mnie zagościły na dłużej. Werdykt jest taki: jak lubisz dobra jakość dźwięku i masz telefon a Androidem bierz Bangi, ja masz iPhona to AirPods pro
@bolekkrystianek: AirPods2 są okej, bardzo polecam. Zawsze miałem na kablu więc spowodowały u mnie więcej słuchania muzyki na mieście. Jeszcze tylko czekam na prąd z gniazdka po wifi aby sprzęty się lądowały po wifi i jestem spełniony w życiu( ͡° ͜ʖ ͡°)