Wpis z mikrobloga

@bred_one: przecież to telefon z 2016 roku, nie ma sensu kupować go inaczej niż używanego. Nie jest już aktualizowany, poza aparatem nawet w tej cenie niczym się nie wyróżnia. Nie twierdzę że to zły telefon, znam kilka osób dalej z niego zadowolonych, natomiast nie ma sensu się już pakować w tak stary telefon.
Odveo= Dramat. Przed zamówieniem czytajcie regulamin. Jak zobaczycie zapis czas dostawy od 7 do 54 dni oraz że do ceny należy doliczyć opłatę celna to rezygnujecie od razu. Ja czekałem na telefon 45 dni. Dodatkowo doszła oplata celna 220 zł więc taniej kupicie na allegro. Żeby tego było mało to przyszedł do mnie list z agencji celnej żeby opisać zatrzymana przez nich paczkę. Kompletnie nie wiedziałem co to może być ponieważ na
Witam.
Kilka slow o sklepie Odevo.pl.
Nie polecam!. Wsystkie komentarze na ich stronie nie sa prawdziwe.
Po pierwsze.
Telefo y to stare gnioty lezace w stanach gdzies na polce. Ja po sprawdzeniu samsunga przez imei dostalrm informacje ze telefon jest juz 3 lata po gwarancji producenta.
Po drugie.
Bateria w tym telefonie trzymala pol dnia az do momentu gdzie telefon sie rozladowal i juz nie mozna go uruchomi, dodam ze czesto na
ODEVO to OSZUŚCI. Zamówiłam telefon w marcu, otrzymałam go w maju (wysyłka 24h to ściema), ale nie to jest najważniejsze. Zwróciłam telefon i do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Upominam się co kilka dni i za każdym razem dostaję odpowiedź, że sprawa jest w toku i że robią co w ich mocy. Oszuści i złodzieje!! Sprawa idzie do prawnika. ODRADZAM WSZYSTKIM!