Wpis z mikrobloga

co jest #!$%@? z tą stopą


@NDSS: nie jestem pewien czy rozumiem pytanie - jeśli pytasz "co jest z nią nie tak", to wszystko jest w porządku, a jeśli pytasz "o co chodzi" to jest to mój doskonały pomysł na serię podróżniczą - nie obcinać paznokci tak długo, jak się da, i zrobić tak dużo zdjęć w różnych miejscach, jak to możliwe (jeśli zapytasz "po co", to nie mam pojęcia, tyle
@rapgod95:

ty sie czlowieku nadajesz do psychiatry albo po prostu na kare smierci, bo mozesz byc zagrozeniem


Komentarz ogólnie mnie rozbawił, ale jeśli widzisz zagrożenie w stopach i życzysz komuś śmierci bo ma nietypowe hobby, to chyba nie ja tu się nadaję do psychiatry (albo po prostu na karę śmierci)
@moja-lewa-stopa: to nie jest hobby tylko po prostu albo udajesz albo jesteś totalnym kretynem ku uciesze paru gimnazjalistów z wykopu ktorzy sie z Ciebie śmieją, przestan juz wrzucac te obrazki po prostu i zajmij się terapią najlepiej
to nie jest hobby tylko po prostu albo udajesz albo jesteś totalnym kretynem ku uciesze paru gimnazjalistów z wykopu ktorzy sie z Ciebie śmieją, przestan juz wrzucac te obrazki po prostu i zajmij się terapią najlepiej


@rapgod95: Mój terapeuta nie widzi nic złego w takiej pasji - raczej podziwia wytrwałość i konsekwecję, cieszy się, że cokolwiek jeszcze sprawia mi radość, i uważa, że tak długo, jak nikomu nie szkodzę, jest ok.
szkodzisz, obrzydasz ludzi, jakbym cie spotkał robiącego te idiotyzmy to bys skonczyl bez zębów i roczna wypłata by poszła na nowe


@rapgod95: człowieku, przerasta cię dodanie tagu do czarnej listy, a grozisz mi wybiciem zębów i życzysz śmierci za zdjęcia, które ci się nie podobają - takimi tekstami tylko potwierdzasz to, co napisałem wyżej - z nas dwóch to ty, jako osoba niebezpieczna, nadajesz się do izolacji (albo po prostu na
brzydzisz mi tag ktory ogladam typie jakimis nieobcietymi pazurami i obrzydliwa gira, jestes chory umyslowo i nie probuj nawet zaprzeczać, przestan po prostu wrzucac juz te zdjecia


@rapgod95: Dodaj do czarnej listy moje konto lub tag #mojalewastopa - wtedy ty nie powinieneś widzieć wpisów osoby chorej psychicznie, a osoba chora psychicznie będzie mogła dalej publikować i nie będziesz musiał nikogo bić (ani skazywać po prostu na karę śmierci).

PS tekst