Wpis z mikrobloga

oczywiscie ze nie jestes bm-owcem - nie mam co do tego zludzen


@Wachatron: piszesz jakby nie bycie bm-owcem degradowało człowieka

domyslam sie ze cie tag wielkanoc tutaj zwabil


@Wachatron: nope, wyskoczyło na mirkoblogu

#!$%@?


@Wachatron: gdyby było to częścią blekowej ideologii, zapewne byś miał w ustach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
frustracje bo mam bekę z kucowych elitarystów od szablonu ? Każdy jeden nieczytelne logo, pentagramik, mrok, zło, nihilizm i mizantropia ¯_(ツ)_/¯ aa, zapomniałem o mitologii nordyckiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JimBeaver69: pojecia nie mam o czym mowisz, nie mam nic z kucami wspolnego, nigdy nie mialem i miec nie bede

mniejsza..

dawaj, cisnij dalej :) na pewno ci lepiej - nie oszczedzaj sobie

btw. masz stulejkę czy
@JimBeaver69: na odchodnym chciałem ci gorąco podziękować - i to akurat nie jest sarkazm

dzięki takim dzbanom i normikom jak ty mam tutaj konto

poza sytuacjami gdy jakiś dzban się do mnie spruje, bo nie podoba się mój wpis i mogę sobie popisać, zanudziłbym sie tu na śmierć, totalnie, wykopu używam z nudów

ponadto, konwersacje jak ta, utwierdzają mnie tylko w moim podejściu do ludzi

pewnie na marszach kodu albo pod
piosenka na pozegnanie dla ciebie boberku_69 , nigdy cie nie zapomne :*


@Wachatron: fajna piosenka, jakiś cwel coś tam sobie krzyczy xD
I to jest dopiero beka, ze Ty czegoś takiego słuchasz na serio i inspirujesz się przekazem ¯\_(ツ)_/¯

utwierdzają mnie tylko w moim podejściu do ludzi


@Wachatron: niech zgadne ludzkość to robaki i mogłaby wyginąć, tylko ja jeden i pozostali odbiorcy mojej super ambitnej muzyczki to nie ludzkość, to
dzięki takim dzbanom i normikom jak ty mam tutaj konto


@Wachatron: Dzień dobry wyspałeś się ? Przygotowałem Ci pyyyyszny ramen w new balansach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby Ci wynagrodzić, że jakieś dzbany i normiki śmieją się z Twojej muzyczki z najwyższej półki xD