Wpis z mikrobloga

#koronawirus #gorzkiezale
Czemu ludzie plują jadem jak ktoś walczy o wolność i gdzieś wyjdzie? Czemu ludzie grożą mu śmiercią, zarażeniem i go wyzywają? Uważacie się za normalne osoby życząc śmierci komuś?
Czy osoby co chcą wyjść karzą innym wychodzić? Przecież nadal możecie kisić się w domu. Możecie nie wychodzić. Jak wychodzicie używać rękawiczek, masek, trzymać odległość od ludzi. Możecie zamawiać dostawę jedzenia przez internet. Możecie umawiać się ze znajomymi/rodzinami ze jedna osoba na kilka rodzin robi zakupy żebyście byli bezpieczniejsi itd Czemu ludzie którzy lubią restrykcje próbują zabierać prawa innym skoro ich prawa są respektowane?
A jak ktoś mi wyskoczy ze szpitale zawalone, ze nie dawać takiej osobie respiratora to może niech cwaniacy pochwala się ile odprowadzili np podatku? Skoro ktoś odprowadził podatku o wartości 10 respiratorów a ktoś o wartości 0 w tym roku, czemu ten drugi ma mieć dostęp do respiratora?
Widzicie jakie to jest absurdalne. Cześć restrykcji popieram. Ale trzymanie się 2m od dziewczyny z która śpię, zakaz wyjścia pobiegać lub do lasu SAMEMU, zakaz skorzystania z myjni, zakaz pójścia na cmentarz, kontrola gdzie się jedzie i po co.
Serio uważacie, ze skoro świat wie jak poważna jest ta choroba trzeba trzymać każdego na smyczy bo nie ma rozumu? Rząd który to wprowadza ma WYJEB##E na to i robi co chce. My jesteśmy zamknięci a wy jeszcze im poklaskujecie? Wstyd mi jest za niektórych. Pewnie zaraz zleci się cześć trolli, ludzie z partii PIS lub świrów. Nie odpowiadam na wasze komentarze, brzydzę się wami. Rozumiem ze kwarantanna jest potrzebna ale nie w takiej formie.
Wesołych świat.
  • 1
  • Odpowiedz
  • 0
@NickciN jak ludzie zobaczą przyzwolenie na linczowanie kogoś to będą to robić aż ta osoba popełni samobójstwo, głupi przykład jedzenie mięsa w post, u mnie pracy katolicy czują się bezkarni mówiąc o tych co nie przestrzegają postu, że są tacy i tacy chociaż nikt im nie dał taki przywilejów by kogoś tak oceniać. Albo jakiś inny przykład, chcesz psa z hodowli, to cię będą jechać jakieś zwalone matki, bo ogólne poparcie jest
  • Odpowiedz