Wpis z mikrobloga

@Megasuper: zajmij się czymś innym.To jakaś moda, jechanie po gościu który robi co chce,kiedy chce i jak chce?Ile już takich wysrywów tu na jego temat przeczytałem, a prawda jest taka, że żal dupska wam ściska i z zazdrości oglądacie z celem do czego tu się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
nie, lepsze jest "nie lubię go, nie podoba mi się co ma do zaoferowania widzom dlatego też nie oglądam go ale mimo wszystko ponarzekam i skrytykuje". Bez sensu.


@dwa_koty_kastrowane: Wiesz że podważasz tą swoją wypowiedzią istnienie wszelkiego rodzaju recenzji, krytyków itp. No bo w sumie po cholerę pisać negatywną recenzję gry czy filmu? Idąc twoim tokiem rozumowania to "nie podoba się, nie graj/oglądaj".
  • Odpowiedz
Wiesz że podważasz tą swoją wypowiedzią istnienie wszelkiego rodzaju recenzji, krytyków itp. No bo w sumie po cholerę pisać negatywną recenzję gry czy filmu? Idąc twoim tokiem rozumowania to "nie podoba się, nie graj/oglądaj".

@enzojabol jeśli naprawdę zaliczasz wysryw OPa do kategorii recenzja/krytyka to lecz się na nogi bo na głowę już za późno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megasuper: ten sezon w skrócie, jedzie autem z murzynami, albo idzie przez jakieś slumsy i pieprzy o głupotach albo szykuje się do spania. Mógłby pokazać tyle ciekawych rzeczy, co je, jak robi zakupy, kogo spotyka. Zamiast tego jak jest coś ciekawego to nie nagra albo dziura w materiale 3 dni bo "musial się zregenerować". Wiadomo, można nie oglądać ale zastanawiam się skąd ta jego popularność.
  • Odpowiedz
jeśli naprawdę zaliczasz wysryw OPa do kategorii recenzja/krytyka to lecz się na nogi bo na głowę już za późno.


@dwa_koty_kastrowane: Tak to zaliczam - krótka, zwięzła krytyka - bez #!$%@? i tysiąca ozdobników. Tylko krótkie i rzeczowe stwierdzenia. No powiedz mi że tak nie wyglądają jego odcinki? xD
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: Dobra, kończę dyskusję xD Odpaliłem na chwilę jego najnowszy filmik ze świąt i pierwsze 5 sekund "płakać mi się chce" a w tle leci kolęda. Obstawiam że chwilę wcześniej paprykarz szczeciński #!$%@?ł. Niech on się weźmie za siebie bo ja już to chyba 3 czy 4 raz słyszę przy okazji świąt słyszę. Autentycznie mi go żal.
  • Odpowiedz
@Megasuper: mnie zawsae dziwi, ze w wigilie siedzi w jakims namiocie i je paprykarz i co roku chce mu sie plakac z tego powodu.... uwazam to za dziwne.... skoro ma rodzine i ma z kim spedzic ten dzien i sam narzeka...
  • Odpowiedz