Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
#koronawirus
Ręce opadają. Nagle mozna otwierać galerie handlowe jedno wielkie xD. "Spadek" przed wyborami,nagle Polska czysta bez wirusa, jeju jaki ten rząd jest wspaniały tak szybko zareagował , kraj mlekiem płynący,podniesiemy się szybciusienko. Wirus ?jaki wirus nie ma żadnego :)
Galerie otwarte ?prosze bardzo wszystko dla nas ()
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majorka9911: ja zrezygnowałam z mieszkania na studia bo byłam pewna że już na nie nie wrócę a tu teraz #!$%@? idziemy do szkółki XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Brejku wiesz co , jesli patrzec na fakt ,że W Wuhan nadal po 3 miesiacach nie jest stabilnie i nie tylko tam a u nas po miesiącu już jest cudownie to ja juz nie będę strzępić buzi na ten rząd :) To nie Polska ma problem tzn ludzie a ten kto "rządzi" w tym wypadku kurcze no jakby nie ma kto
  • Odpowiedz
@Majorka9911: spoko,ale wiesz ,że w mieście Wuhan mieszka prawie 1/3 populacji całej Polski ? U nas też po 3 miesiącach nie będzie stabilnie. W całej Europie są zarażeni i to się będzie nakręcać jeszcze dobrych kilka miesięcy. Jest za dużo zmiennych i elementów losowych które mogą wpłynąć na zwiększenie/zmniejszenie epidemii .No,ale to co mamy w nieskończoność siedzieć w izolacji i zamknięciu ?
  • Odpowiedz
@Brejku: No to było wiadome że nie będziemy siedzieć bo PiSowi zależy na wyborach i stąd ten pomysł na wypuszczenie ludzi teraz, a w maju po wyborach znowu izolacja.
To jest skrajnie nieodpowiedzialny rząd który kieruje się jedną myślą "po trupach do celu", bo to co robią to skrajny idiotyzm, najpierw całkowita izolacja a teraz nagle luzują bo niedługo wybory? I to luzują w czasie gdy przewidywany był wzrost zachorowań?
Przecież
  • Odpowiedz
@Majorka9911: Pojdziesz do matki zapytac sie: co na obiad? A matka Ci odpowie: corus, ale przeciez 3 miesiace temu mnie zwolnili, bo rzad wszystko zamknal, nie mam pieniedzy na jedzenie, a za tydzien nas eksmituja.
Wtedy dowiesz sie po co otwierac galerie i cala reszte.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Sluchajcie ja nie twierdzę,ze nie ma po co otwierać ale o fakt tego jak oni rządzą tym wszystkim. Jeśli chodzi o info to wystarczy wejść na tvn24 czy cos. Narazie mają chętke powoli otwierac. Znając życie to jak sie otworzy wszystko nagle to było bez sensu jak na moje zamykać bo ludzie i tak #!$%@? się jak dzikusy po towar :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majorka9911: Tak, słyszałem jeszcze przed świętami w radiu że niektóre sklepy w galeriach mają zacząć się powoli otwierać, najwcześniej 20 kwietnia, razem z lokalami usługowymi jak np. Fryzjerzy. Ma zostać tez zmieniona zasada odnośnie liczby ludzi w sklepach, z obecnego uzależnienia od ilości kas, na uzależnienie od powierzchni danego sklepu. I ogólnie lokale w których możliwe jest zachowanie 2m odległości między klientami maja wznawiać działalność. To wszystko jeśli nie wystąpi w
  • Odpowiedz