Wpis z mikrobloga

Siemacie Mircy i Mirabelcy, po spektakularnym sukcesie pierwszego #konkurs #rozdajo pod hasłem #zostajemywdomu przychodzi czas na kolejny. Minęło już dużo czasu i większość z nas albo się przyzwyczaiła do #homeoffice i #homeschool, albo powoli odchodzi od zmysłów, więc w dzisiejszym zadaniu pozwolimy sobie nieco pomarzyć.

Do zgarnięcia będą 3 power banki PowerPlay10, żeby być dobrze przygotowanym, kiedy już będzie można ruszyć w podróże.

Co musicie zrobić?
1. Zostawić plusika przy tym poście
2. Opisać lub pokazać w dowolnej formie (obrazek, pasta, gif, film) za czym najbardziej tęsknicie podczas kwarantanny?

3 najlepsze odpowiedzi nagrodzimy power bankami PowerPlay10. Powodzenia!

Zaznaczam przy okazji, że jeśli chcecie coś u nas kupić wysyłkowo, to nie ma problemu, wysyłamy wszystkie zamówienia na bieżąco! Do sklepu możecie wpaść tędy.
  • 68
  • Odpowiedz
Najbardziej podczas #zostanwdomu tęsknię za beztroskim wyjściem na miasto. Brakuje mi możliwości zaproszenia mojej różowej na obiad do restauracji lub pójścia z kumplami na meczyk do pubu. Nie cierpię bardzo podczas #homeoffice, ale z chęcią wyszedłbym gdzieś bez lub za potrzebą.
  • Odpowiedz
@SwiatBaterii: tęsknie za zakupami w decathlonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Byłem sobie dziś z loszką w Decathlonie, gdyż chciała sobie wybrać ciuszki do biegania.
Wchodzimy do sklepu i już od pierwszego rzutu okiem go zauważyłem - kilkuletni dzieciaczek #!$%@?ący po sklepie z gałą i drący się wniebogłosy - standard jak na Decathlon. Olałem.

Loszka wybiera ciuszki, ja oczywiście przytakuję, że tak, ładne, pasuje ci, przewiewne na pewno.
  • Odpowiedz