Wpis z mikrobloga

Mając takiego asa w rękawie jak Martyna i głównego konkurenta wystawionego do odstrzału, jak można tego nie wykorzystać () Ten program miał potencjał, gdyby był bardziej aktywnie rozgrywany przez uczestników, ale oni praktycznie w każdej sytuacji, w której mogli wpłynąć na przebieg zdarzeń, odpuszczali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PS. Stifler dalej w swoim pijackim amoku - najpierw głos na Adama, a później piękne podsumowanko remiziaka na pandorze.
#hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
@edenmar: Mimo że przyjaciółka wywaliła go z programu, Stifler chciał jej pomóc przetrwać w programie.Nie zagłosował na nią , to by było zbyt oczywiste.Ogólnie dla mnie to chore że w programie ,w którym uczestnicy decydują kto ma wygrać, znajdują się osoby które przyjaźnią się w realu.Wiadomo że taki Mat , będzie głosował na swojego przyjaciela, dalszego kuzyna. Marietta skoro mieszka na przeciwko Violi, może jest z tej samej paczki, tylko nie
  • Odpowiedz
@Allaska: no jak dla mnie taki program faktycznie nie ma sensu w momencie gdy znajomi uczestnikow wchodza do programu bo to jest oczywiste ze na nich nie zaglosuja zeby odpadli. Nie ma tego elementu zaskoczenia, nie rozumiem po co produkcja robi takie rzeczy bo to niszczy cala formule programu. Ja serio czekam w koncu na take reality show w ktorym nie bedzie przyjaciol producentow, uczestnicy beda odwazni w podejmowaniu decyzji zeby
  • Odpowiedz