Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum: No nie. MC to nic nie znacząca grupa motocyklistów. Wcale, a wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie należałem, bo nie lubię kultury jazdy na wyjazdach grupowych większych niż kilka osób. Tak miałem z nimi styczność i uważam, że większość to spuszczeni ze smyczy pantoflarze z kryzysem wieku średniego.
Tak miałem z nimi styczność i uważam, że większość to spuszczeni ze smyczy pantoflarze z kryzysem wieku średniego.


@Polankowicz: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli tak jak większość gości co jeżdżą na chopperach i criuserach.
No cóż jeden lubi jazdę motocyklem a inny lubi jazdę motocyklem i poklepywanie się po pewnych częściach ciała na wzajem z kolegami aby sobie wzajem udowadniać jacy to oni są męscy i twardzi.
Jeszcze nigdy nie spotkałem sie z takim twierdzeniem.


@mpetrumnigrum: Przecież nawet tutaj, w co drugim pytaniu o motocykl, kiedy pada kwestia sprzętu do "turystyki", od razu jest pełno wysrywów, że jak to napisał @Nfvr "poniżej litra się nie odpycha". I generalnie takie pieprzenie na wszystkich grupach motocyklowych, jak to się np. GSF 650 w ogóle nie odpycha, bo to tylko koło 70 koni ma, albo że V-strom 650 w ogóle się
@Glenroy ja mam teraz V2 moto 120km naked i nawet myślę, że następny bym wziął coś sport tour koło 95-115km też max.

KTM 790 Adv
Triumph Tuger 900
Ducati Multi 950S
BMW F900XR
Itp.
@Nfvr: No ja mam teraz 130 koni z fajną charakterystyką i uważam go w tym momencie za taki idealny złoty środek dla siebie. Jeździłem i 190-konnymi potworami pokroju ZZR 1400, jak i 33-konną Ninją 250. Teraz, szczerze, jeżeli miał być coś kupować nowego, na co się nie zanosi, ale jeżeli, to nawet mając w planach wypady typu Chorwacja - po raz kolejny, ale uwielbiam tam jeździć :), Włochy, czy w dalekich
@mpetrumnigrum: fajne sprzęty ybr125 czy suzuki gn250 ale to też zależy od kierownika, nie każdemu spasuje taki mały motocykl ani to wyglądać dobrze nie będzie ani co ważniejsze wygody, powyżej pewnego wzrostu nie da rady męczyć się na takiej pierdziawce. Ale fakt że mają swoje plusy jak małe spalanie, cena zakupu i koszty utrzymania. Ja teraz na cel poszukiwań wybrałem jakiegoś turystyka pokroju obecnie wychwalanej t700 lub starszej wersji co ma