Wpis z mikrobloga

@pietryna123 myk jest taki, że i tak nie kupisz tego jeśli nie jesteś Universal Studios. A jak jesteś, to 700 dolków jest ułamkiem ceny, jaką płacisz za sprzęt. No i nikt nie twierdzi, że bez tych kółek, produkcje tworzone na Macu będą miały wybrakowaną głębię czy coś.
Jak ktoś chce przewalać pieniądze, droga wolna, tylko niech potem nie usprawiedliwia wydatku metafizycznymi wrażeniami, twierdząc przy tym, że jeśli ktoś ich nie odczuwa, to
@Zizoug: monitor z podstawką kosztuje $6k, czyli mniej więcej tyle samo ile jego jedyny konkurent (z podstawką) - https://www.amazon.com/Eizo-ColorEdge-Hardware-Calibration-Monitor/dp/B07GRHVY71. Czyli jeśli weźmie się mount VESA to jest tańszy niż jego słabszy konkurent. Więc to jest #!$%@?, bo wiedzieli, że chcą sprzedawać monitor za $6k, więc taka jest cena za "całość".

@pietryna123: wychodzi podobnie do ceny jakby to miał być "składak", więc bez szału bym powiedział. Po prostu komponenty w nim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roszp: ja już to pisałem pod wykopem o tych kółkach - audiofile chociaż wierzą, że te ich sprzęty coś robią. A co mogą robić nóżki za 1500 zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem jak teraz ale jak debiutował to był w tej specyfikacji tańszą od konkurencji stacją roboczą z większymi możliwościami.


@dobry_wykopek: Miał też pewne wady np. brak serwisu door-to-door czy next business day.