Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 336
Byłam dzisiaj na zakupach, ładna pogoda. I stwierdzam, że jak policja już chce koniecznie kogoś łapać i stawiać mandaty, to powinna się wziąć za motocyklistów, którzy pierdzą swoimi gratami tak, że słychać ich z odległości pięciuset kilometrów, mało co mnie tak wnerwia (°° Gardzę.
#hejt #motocyklisci #gorzkiezale #wroclaw #niewiemjaktootagowac
  • 58
  • Odpowiedz
@wojtoon: A db-killer to niby po co masz w wydechu nie czaruj ze tłumika nie masz na przelocie I żaden to jest cud techniki taki silnik wiec przestań ruszać skórką tylko dorośnij chłopcze.
  • Odpowiedz
@azetka a mój ma fabrycznie DWA wydechy, niestety nie jest najcichszy - wydechy oryginalne Suzuki, żadne modyfikowane, posiadam homologacje. Czasami sam się zastanawiam ile ulic dalej mnie słychać xd

A teraz zastanów się jak taki Seba wywali środek wydechu i go rozwierci - debil #!$%@?

Ostatnio za takim jechałem, pojemność śmieszna a #!$%@? jakby litra miał xd
  • Odpowiedz
@Underpeople: oskarzaj w takim razie stacje kontroli pojazdow. Ja jestem i pieszym i kierowca i rowerzysta i motocyklista. Ba! Nawet mam hulajnoge. A w motocyklu mam akcesoryjny wydech (glosniejszy niz oryginal) zaskarz moja stacje kontroli (przeglady robie na stacji WORD). Ale wczesniej uswiadom sobie przede wszystkim jakim wartosciom podlegaja poszczegolne decybele i jak sa mierzone, a nastepnie jak bardzo roznia sie obroty silnika samochodowego od motocyklowego.
  • Odpowiedz
@azetka: Jak ktoś ma wydech z homologacją to go możesz w dupe pocałować ze swoimi gorzkimi żalami a większość głośnych motocykli wyjeżdża tak z fabryki, mi przeszkadzają dzieci za oknem i stare baby w kolejce i co z tego? Życie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtoon: Czy Ty #!$%@? jesteś normalny? Co innego hałas który czemuś służy jak karetki czy lotnisko, hałas będący naturalna częścią okolicy jak ruch drogowy czy jakieś zbiorowiska a co innego jakaś który robi debil tylko po to, żeby być głósnym.
Jesteś tak głupi mimo rzekomej znajomosci fizyki czy typowym sebkiem który uważa, ze heheh wolność to znaczy robienie wszystkiego na co masz ochotę?
  • Odpowiedz
@PanZupa: Jeśli mam arrowy które są głośne, ale jeśli stoję z piecem między nogami i słyszę jak ktoś się do świateł na zimowkach się kula to tragedii nie ma. Nawet najgłośniejszy tłumik jak się jedzie z kultura a nie pałuje to nie wkureia. W jednym moto mam Leo vince a w drugim karbonowe arrowy. Sąsiedzi nie płaczą i mnie lubią, przykuwa wzrok ludzi, czasami ktoś podejdzie i się zapyta co to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azetka: jeszcze by mnie musieli dogonić xD
Ale tak - połowa sąsiadów mnie nienawidzi. O nienawiść drugiej połowy ciągle walczę :)
  • Odpowiedz
@azetka: Oj tak, hałas w przypadku moto jest cholernie wkurzający. Ilekroć pytałem znajomych co im się podoba w tym jazgocie, wszyscy odpowiadali, że nie zrozumiem. Na moją odpowiedz, najczęściej się obrażali. Prędkość jestem w stanie zrozumieć, nie w zabudowanym ale ogólnie jestem. Natomiast ten #!$%@? ryk nigdy. Ha tfu
  • Odpowiedz