Wpis z mikrobloga

Beka z kasjerów :) Najwięksi podludzie i śmiecie na rynku pracy jacy istnieją :) Ja już w pewnym markiecie jak mnie widzą to wszyscy drzą, i mówia ze trudny klient :) Ja zawsze kozak na luzie nic sie nie przejmuje a ci spęci, podchodzą 100 % poważnie i myśla że robią coś pożytecznego xD Jedna do mnie coś o aplikacji na telefon i że są zniżki takim poważnym tonem coś recytuje a ja nie słuchając mówie, dobra dobra weź nie #!$%@? xD Pamiętam jak pracowała jakaś tępa baba z ukrainy chyba, wzrok bładzący widać ze niski iloraz :) Kogoś tam kasowała a ja Dawaj Dawaj Garbata, chce zobaczyć gre sygnowaną twoim nazwiskiem xD A ta z durnowatym uśmieszkiem coraz szybciej kasowała jakies gówna xD Raz podbijam tam z browarami i mówię, siema garbata a ona ja nie garbuata, nie garbuata xD Czy posiada pan Aplikacje Mobilną? :) Polecam założyć xD A ja mówie dawaj garbata jebniemy se fotke, a ona że kuolejka, kuolejka xD #!$%@? się za te gównostanowisko wyciągam aparat i z modną miną robie selfi a ona gdzieś patrzy tepym wzrokiem poza kadr xD Rzuciłem 100 zł i poszedłem w #!$%@? a coś sapala, że nie ma wydać xD Oni tam muszą wykładać towary i na sygnał biegną do kas jak kolejka a ja raz wołam dawaj dawaj, w 5 sek dobiegam do kasy, a ty? Taka kartkę im chyba nakleje xDD

#pracbaza #kasjer #bekazpodludzi #patologiazewsi #przegryw
  • 19