Wpis z mikrobloga

Macie jakieś tipy jak najprościej dodać swoją kolekcję klocków #lego do Rebrickable? Jakoś nie widzę dodawania każdego klocka osobno, ale może jest jakieś rozwiązanie żeby ręcznie w miarę sprawnie pododawać klocki pojedynczo? Chodzi o dodanie klocków, które mam luzem w jednym wielkim pudle.
  • 9
@zan: Masz kupę klocków luzem, nie chcesz ich dodawać pojedynczo, i chcesz żeby to jakoś samo się wczytało do twojego wirtualnego boxa? No takich czarów to jeszcze nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko, że oprócz zestawów mam całe pudło klocków luzem (np. część moich z dzieciństwa) i o te klocki mi głównie chodzi :)


@zan: ale te klocki i tak musiały z jakiś zestawów pochodzić. Jeśli sobie przypomnisz z jakich, to będziesz miał łatwiej dodać wszystko naraz
@Suheil-al-Hassan: @fizzly: chodzi mi oczywiście o dodanie ręcznie, ale w najprostszy/najszybszy możliwy sposób

@damw: jest to jakiś pomysł - duża część klocków to niekompletne zestawy, ale jakby się dało odznaczać posiadane klocki z poszczególnych zestawów to byłoby na bank szybciej niż ręczne dodawanie klocek po klocku. thx
@zan: a skąd masz te klocki? może spróbuj odtworzyć zestawy, to też jest fajna zabawa, nawet jak brakuje to można je dokupić.
Tyle klocków to szkoda by tak luzem leżały.
@Qullion: część klocków jest moich, część syna - ten wór to w tym momencie klocki do "kreatywnej zabawy". Poprzeglądam starsze zestawy i może kilka uda się skompletować :)