Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Staram się ogarnąć jakiś komp do RTSów, budżet to jakieś 3/3.5 tysi, sam nie złożę to przegladałem sobie zestawy na morelach czy xkomie, ale w sumie nie wiem czego szukać. Znalazlem taki zestaw https://www.morele.net/komputer-vist-ryzen-7-2700-32gb-rx570-8gb-ssd-240-hdd-2-tb-w10-6492806/ ale ktoś pisał, że do procka AMD tylko karta NVIDII bo z kartą AMD go muli, no i nie wiem. Próbowałem się wzorować na zalecanych wymaganiach dla TW:Three kingdoms, ale raczej bezskutecznie. #komputery #pcmasterrace #gaming
  • 10
@Sabyryn Od czasów premiery ryzena, a już w szczególności zen2, ta zasada nie ma zastosowania. Zalinkowany zestaw to przykład paździerza. Ogólnie szedłbym w to co najczęściej jest polecane bo to uniwersalny zestaw. 3600+b450+2x8gb min 3200+ssd min 500 GB+gf 1660(taniej radek rx570) +psu 500-550W. Buda to pewnie jakiś silentium pc.
@Sabyryn W 3.5k PLN powinieneś się zmieścić. Składanie kompa to nie jest coś szczególnie trudnego bo dane wtyczki pasują do danego gniazda. Jak nie masz dwóch lewych rąk to sobie poradzisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sabyryn: Normalnie zamawiasz z opcją złożenia. Chociaż tego rozwiązania nie polecam, bo zdarza się, że wpakują do środka sprzęt że zwrotu. Przynajmniej się kiedyś zdarzało.