Wpis z mikrobloga

@mojarewolucja: Mało precyzyjne pytanie, mają być otwarte, zamknięte, półotwarte, ciepłe, zimne, przewodowe, bezprzewodowe, do jakiego źródła będą podłączane. Pytanie trochę na zasadzie dzień dobry, chciałbym kupić drzwi, poproszę drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja od dłuższego czasu używam senki hd650, do dostania za ok 1200 złotych i na moje wymagania sprawdzają się fenomenalnie - ale czy twojemu niebieskiemu podpasują to trochę wróżenie z fusów. Możesz spojrzeć na
@mojarewolucja: Nighthawki zdecydowanie ryzykowne (jak dla mnie zupełnie bleh), ale HD600? Z tą ceną źródła bym nie przesadzał, imho zabawa nie warta świeczki - warto celować w poziom 'decent' za kilkaset złotych, a wyżej efekt jest niewarty dopłacania. Plusik za sundarę, celowałbym w to albo w HD600/650. MSR7b też w mojej opinii jedne z lepszych w swojej cenie, jednak przy założeniu że potrzebujesz zamkniętych, do domu/kompa jednak otwarte lepsze i wolałbym
@IamHater: Uważam, że lepiej wybrać łatwe do napędzenia słuchawki, np. Sundara, jakieś ATH AD900x też dobry wybór.

Az co do... miałem HD600 one dobrze brzmiały dopiero na solidnej lampie (słuchałem na feliksie echo), na tranzystorach HD600 brzmi bardzo przeciętnie.
Serio testowałem HD600 na 3 wzmacniaczach tranzystorowych, dopiero lampa z nich coś wyciąga :) Z całym szacunkiem do HD600 któe są genialne, nie poleciłbym ich laikowi.
@mojarewolucja Nie mam pojęcia jak ktokolwiek może komukolwiek doradzać zakup słuchawek za 1,5-2k zł w celu podpięcia ich do (przypuszczalnie) zintegrowanej karty dźwiękowej w komputerze. Do lepszych słuchawek potrzebny jest przede wszystkim DAC (na USB lub jako karta dźwiękowa na złączu pci-e express), a do niektórych dodatkowo wzmacniacz (ten czasem zintegrowany jest już z DACiem). Bez tego zapomnij o czymkolwiek powyżej 300zł. Druga sprawa, że - jak ktoś wyżej napisał - wydawanie