Wpis z mikrobloga

@Adu_Jean: weź sobie policz ile lat zajmie spłaszczanie krzywej dla Polski. W tempie 500 osób CODZIENNIE wychodzi ponad 140 lat (dla osiągnięcia tych 60% społeczeństwa) Jedyne wyjście to intensywne identyfikowanie łańcucha zarażeń, badanie potencjalnie zarażonych i izolacja chorych. Oczekiwanie że samo spłaszczanie krzywej w czymkolwiek pomoże jest błędne. Jedyny efekt jaki mamy to społeczeństwo które już oswoiło się z sytuacją i każdy ma już w dupie czy jest 300 czy 500
ja tam sie ciesze, pracuje sobie z domciu, kosze twoja wyplate miesieczna w 4 dni pracy w home office a po pracy o 20 jade sobie po browarka i jezdze po kraju ogladajac puste ulice i sluchajac muzyki ktora lubie, szczekaj tam dalej niewolniku xD


@fx_mefedroniarz: napisał typ który nie może tego piwa wypić w pubie jak cywilizowany człowiek albo pójść nie wiem #!$%@? do fryzjera xD
@TAKATA_: Ale nadal nie rozumiem chłopie do czego ty się odwaliłeś, przecież napisałem komentarz, któy według mnie wyrzuca złość przez to, że nie może pracować XD. Jakie ja mam wnioski wyciągać. To raczej ty wyciągnij, bo się dowaliłeś do mnie jakbyś za adwokata autora wpisu robił XD
@KrolOkon: to prawda w prawie wszystkich dziedzinach dających bezpieczeństwo. Po co te systemy IT. Po co te kontrole sanepidu, czy inne audyty bezpieczeństwa. Po co te szczepionki. To wszystko tyle kosztuje, a przecież nikt nie umiera (jakkolwiek absurdalnie to "przecież" nie brzmi dla człowieka, który to przemyślał)