Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
W sumie są jakieś plusy tej kwarantanny, można wędzić codziennie, trochę słabo umnie w #irlandia z dostępem do mięsa bo mam więcej jak 2km do masarni, ale jest Litwinski sklep gdzie raz w tygodniu mają świeże mięso, to sobie wędzę 3 razy w tygodniu
Pracuje zdalnie i jest czasu w UJ
#wedzenie
wrona12 - W sumie są jakieś plusy tej kwarantanny, można wędzić codziennie, trochę sł...

źródło: comment_1587839827k5ZXM3ePp5Sd4CyVbT89Aw.jpg

Pobierz
  • 12
@Zawod_Syn: zrębki dymią na podgrzanej zasilanej elektrycznie grzałce , 2l zrębek starczy na min 6 h wędzenia , ja mam borniaka z pojemnością wsadu max 9kg kiełbasy , najtanszą opcje , potem go troche zmodyfikowałem dodając inne sterowanie temperaturą ,
@wrona12: dzięki za info, a zrębek z polski zamawiasz? Ja w Polsce na działce to na zwykłej wędzarni wlasnorobie i czytałem ze ludzie nie lubią takiego oddymiania elektrycznego i bardzo się różni z klasycznym wędzeniem
@Zawod_Syn: wcześniej wędziłem w beczce , co chwila sprawdzanie temperatury podkładanie , według mnie niczym się nie różni od tradycyjnego tu i tu powstaje dym z drewna, zrębki z Polski zamawiam raz na rok ze 30 worków koszt 200zl z groszami, do zamówienia jeszcze zawsze cos dorzuce a to sitko do maszynki, sprzęgło jakieś pierdoły przesyłka zwykle 70zl