Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki jaki macie sposób na czyszczenie, dezyfnekcje rąk po skorzystaniu z toalety gdzie nie ma umywalki?

Wynajmuje mieszkanie i nie mam w nim umywalki, jest dopiero obok w osobnej łazience. Troche to według mnie bezsensowne chodzic i otwierać wszędzie drzwi żeby umyć ręce jak zostawiamy zarazki po wc. Niestety nie mogę zamontować umywalki.

#polskiedomy #budowadomu #remont #remontujzwykopem
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xemilia: no właśnie chciałem znaleźć takie pojemniki jak mają galerię handlowe, ale to mnie wyjdzie drożej niż remont XD
cenowo wychodzi nieciekawie... pomyślałam jeszcze o takiej dzikiej wersji na umycie rąk, że kupujesz baniak 5 l, do tego ewentualnie za niewielkie pieniądze rurkę która po nacisnięciu pod ciśnieniem leje Ci wodę na ręce i normalnie spłukujesz tą wodą mydło, ale musiałbyś mieć nad czym to robić, bo chyba nad toaletą trochę głupioXD
@Ka4az: Może chusteczki nawilżane dla niemowląt? Dobrze czyszczą, tylko trzeba wyrzucać do kosza, nie wc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kładziesz obok ubikacji i po problemie. Są też chusteczki dezynfekujące, ale niszczą skórę i dopóki nie jesteś chory, chyba nie ma sensu ich używać po każdej wizycie w toalecie.