Wpis z mikrobloga

Sięgnął po plastikową teczkę i pchnął ją w moją stronę - Rzuć na to okiem.

W pierwszej chwili chciałem odpędzić od siebie nadciągającą chmurę kurzu , lecz zdusiłem sobie w ten odruch , wziąłem teczkę.

Wyjąłem kilka spiętych kartek, były tam wycinki z "Konstytucji dla Nauki" z opisanymi Radami Wydziałów ale i wycinki związane z próbą likwidacji małych sądów.

Cała ta sprawa coraz mniej mi się podobała o czym pułkownik Suski łatwo mógłby się przekonać gdyby zobaczył moją minę. On jednak z z drobiazgową skrupulatnością lustrował sufit.

Nazywa się Jarosław Gowin i figuruje w naszych aktach. Jest byłym członkiem Platformy Obywatelskiej ale nawet Platfusi nie mogli go strawić. Zgodnie z ich zasadami nie ciemiężą Polaków bez celu lecz z uzasadnionych handlowych względów. Natomiast Gowin ciemiężył Polaków bo nienawidzi Polski. Pewnie kiedy był małym chłopcem obrywał skrzydełka muchom, ale kiedy dorósł muchy przestały mu wystarczyć.


Już się za pewne pisze nowe dzieło Sumiego, więc czekajcie na preordery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #sumlinski #bekazpisu #wybory #polityka
Kjedne - > Sięgnął po plastikową teczkę i pchnął ją w moją stronę - Rzuć na to okiem....

źródło: comment_1588078472fgG25bvCSoVfUoGU2Lthsn.jpg

Pobierz