Wpis z mikrobloga

Wczoraj żona siedziała wieczorem na swoim laptopie, który byl podłączony do ładowarki. Oglądała sobie jakiś film po czym laptop się po prostu wyłączył, bez komunikatu o slabej baterii.

Ładowarka daje prąd, bo sprawdziłem, ale dioda w komputerze się nie świeci. Zostawiłem na noc podłączony, trup, zero reakcji.

Z Waszego doświadczenia co to może być? Chce go dziś rozebrać posprawdzać czy sie coś nie odlutowalo, czy zapchało, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to płyta...

4 letni Acer.

#naprawalaptopow #laptopy #pytanie
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@memfis23: Wpisz sobie frazę w Google 'Acer model-laptopa problem' lub z końcówką 'nie uruchamia się' lub też po angielsku 'doesn't turn on' i możesz sprawdzić, co innym nie zagrało.
@memfis23 4 letni Acer... To może być problem i nie mówię tego złośliwe. Sama miałam 2 Acery i właśnie po okresie ok. 4 lat one umierały. Drugi przypadek był podobny do Twojego. Pomimo podłączonego laptopa on się rozładował i już nigdy się nie włączył. Nie dało się naładować go ani oryginalnym zasilaczem ani jakimś innym. Niestety szczegółów nie pamiętam, ale dioda od zasilania się raczej nie paliła.
Jeżeli by się przegrzał to