Wpis z mikrobloga

@NakSos: Masz więcej przegranych dlatego mmr Ci spadło ja mam to samo a siedzę w bronze 1 i wyjść się nie da bo albo jest normalny mecz albo mam 2-4 z rzędu trolli w teamie co po desce wychodzą albo już po prostu idą i wala skile i padają masakra. System karania w lolu jest tak słaby ze się nie opłaca reportowac bo osoba która dostanie karę to jedynie na 5
@NakSos: właśnie, zapewne masz dobrych teammatów, albo czasem udaje ci sie zobić dobre akcje, ale nie są takie często bo byś dostawał więcej punktów i szybciej awansował. Ja do p2-3 cały czas dostawałem 30pkt, czasem nawet nie musiałem serii grać i dostawałem 2 dywizje wyżej. Sprawdź sobie "Uszy Wensza" EUNE. Jestem w d4 i nadal dostaję po 26-28pkt za wygraną i tracę mniej niż 20.
@tenportaltodno: Człowieku co gre wygrywam linie mam staty min. 7/2- max 3-4 dedy. Ale w drużynie mam mida przykładowo 0/6 albo topa który nafeedował 0/8-10 ale tak jestem słaby, tej gierki solo nie da sie wygrać niestety to nie jest strzelanka gdzie liczy się skill a nie itemki kupione. Jedyne wytłumaczenie to jest właśnie SŁABY JESTEŚ, XD śmiać mi się chce bo jak byś oglądał moje mecze to byś wiedział co
@xLogout: @NakSos: co wy #!$%@? ze się nie da wychodzić, jak grasz zajebiscie to na luzno, ostatnio wychodziłem koledze z g1 to pickujesz sobie tryndamera na topa full #!$%@? i 1v9 nieważne jak nafeedowani