Wpis z mikrobloga

Kilka nowości ze świata #cryptocom

Start 14 lokalnych społeczności na Telegramie.
W tym dla użytkowników z Polski: t.me/CryptocomPL

Konkurs dla polskojęzycznych użytkowników Crypto.com.
Pula nagród wynosi $500 w CRO!

⬢ Wysyłka kart MCO Visa do użytkowników z UE, w tym Polski wystartuje w tygodniu rozpoczętym 27 kwietnia lub 4 maja.

⬢ A gdyby tak móc kupić #btc z 50% zniżką..._
Z Crypto.com kupisz! Już 12 maja — w dzień Halvingu #bitcoin. Tym razem bez konieczności stakingu #cro.

#kryptowaluty
Pobierz BeCometA - Kilka nowości ze świata #cryptocom

⬢ Start 14 lokalnych społeczności na...
źródło: comment_1588243465OeT0ZOBy0CA25DMyrXwSKr.jpg
  • 21
@theromanpolan: zgadza się. Jest w przypadku większych kwot. Domyślna kwota $200 (około 830 PLN) jednak wystarczy wielu użytkownikom.
Nie da się wspomnieć o wszystkim. Każdy zainteresowany ma podany link do szczegółów.
jednak wystarczy wielu użytkownikom.

Nie da się wspomnieć o wszystkim. Każdy zainteresowany ma podany link do szczegółów.


@BeCometA: da się wspomnieć tylko wtedy twoja oferta nie wyglądałaby już tak atrakcyjnie jakby każdy z góry wiedział że limit jest do 200$ , to jest przykład nieuczciwego marketingu
@theromanpolan: jak to dobrze, że jest ktoś taki jak @theromanpolan który dokłada dodatkowe informacje jeżeli czegoś brakuje w oryginalnej wiadomości. Dzięki! Tabelki nie zmieściłbym w oryginalnym poście ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@BeCometA: ja też jestem prze #!$%@?! przecież przypomniałem ci o waszej super promocji 0% prowizji którą należałoby promować, tylko coś chyba nie bardzo chcecie to promować bo zysku z tego nie ma a jeszcze trzeba
Pobierz plaisant - > @theromanpolan: jak to dobrze, że jest ktoś taki jak @theromanpolan któr...
źródło: comment_1588245636c3ugBxuajRecNcleLO7zMZ.jpg
@plaisant: jest wręcz odwrotnie. Bardzo chcemy to promować. Dużo się dzieje i zapomniałem. Dzięki!
@tomosano: osobiście wychodzę z założenia, że kontakt z Supportem potrafi zdziałać cuda nawet w najgorszych sytuacjach i przypadkach, ale teraz już rozumiem w czym rzecz oraz Twój poprzedni komentarz.
@Boniekk: co do zasady bez stake'owania żadnej ilości CRO - tak.
Ostatecznie przyznana kwota będzie jednak zależeć od całkowitej ilości uczestników sesji (a dokładniej ilości zastake'owanych CRO przez wszystkich uczestników).

Szczegółowy mechanizm działania opisany został tutaj.