Wpis z mikrobloga

Siemano, wiem że obecnie jest kwarantanna i porady fryzjerskie są może nie na miejscu, ale zastanawiam się nad taką fryzurą jak na zdjęciu. Mam długie i dość twarde, gęste włosy, może ktoś z was się orientuje jak taką fryzurę układać, jakich kosmetyków użyć, jakie włosy są do niej najlepsze.
Chętnie poczytam wasze opinie.

#fryzjer #fryzura #modameska #niebieskiepaski
Verte00 - Siemano, wiem że obecnie jest kwarantanna i porady fryzjerskie są może nie ...

źródło: comment_1588266484nNfCNu0XfCz57RwgDi9b3F.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Verte00: tutaj jest glinka. Zamów sobie Baxter Clay, Orient Clay albo Mr Bear Clay. Baxter bywa w Zalando w promocji za 67 zł. Te trzy polecam, bo używam od dawna i jako jedyne się u mnie sprawdzają, a sporo już ich przetestowałem.
  • Odpowiedz
Filozofii tu wielkiej nie ma, idziesz do barbera, pokazujesz mu zdjęcie i prosisz o taka fryzurę. To jest chyba undercut, aczkolwiek pewności nie mam. Produkt idealny do takiej fryzury to na pewno glinki i pomady z efektem matu np. Baxter of california clay, cavalier, reuzel grey, goldwell roughmann. Nabierasz na palce mała ilość, rozsmarowywujesz w dłoniach po czym nakładasz na włosy, od przodu do tylu
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni, @Poorpurple: Dziękuję Wam za rady, poszukam czegoś z tych produktów, do barbera bardzo bym chciał już pognać. Cały czas też mnie kusi żeby jednak skorzystać z podziemia fryzjerskiego i obciąć się na krótko, ale z drugiej strony szkoda mi tych włosów, które już przez ten czas zapuściłem.
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: O, ja też od dwóch miesięcy czekam na barbera. Chętnie je sprawdzę, z pomadami bawię się w sumie od niedawna mam tylko uppercut'a deluxe i jest całkiem niezły, ale wydaje mi się, że jest za na dłuższe włosy.
  • Odpowiedz
@Verte00: tym uppercutem nie zrobisz takiej fryzury jak na zdjęciu. Jakiegoś slicka albo side parta tym ułożysz, bo to wodniak. Raczej coś ciasnego. Mam te trzy pomady i jeśli miałabym wybrać tylko jedną, byłby to Mr Bear.
Niedługo powinni otworzyć salony, więc nie obcinaj się na krótko, bo będziesz żałował. Dwa miesiące się przemordowaliśmy to i miesiąc jeszcze damy radę ;)
  • Odpowiedz