Wpis z mikrobloga

@InterferonAlfa_STG: są też za darmo ale zupełnie nie opłacalne, np takie:
Za x5 40i z przebiegiem prawie 20k:
- pozostało 50 rat w kwocie 7083,75 PLN brutto;
- wykup w kwocie 150 300 PLN brutto ( 30% )

Szukając nowych masz za około 460k NOWE x5 M50d prosto z salonu z całkiem spoko wyposażeniem. To jest cena jeszcze przed negocjacją...
@kaaban: nie chroni cię prawo pracy, brak płatnych urlopów, możesz zapomnieć o emeryturze, możesz wylecieć z dnia na dzień niezależnie od stażu ot takie #!$%@?.

Najczęściej jest to po prostu wygodniejsze dla pracodawcy bo nie musi się martwić całym działem HR i jakimś chorym, przestarzałym pojęciem "pracownika", coś w stylu chłopa pańszczyźnianego, któremu trzeba dać wszystko pod nos bo inaczej nie przeżyje. Wg mnie każdy w zasadzie powinien być na działalności
@trololo55 możesz zapomnieć o emeryturze? A ktoś broni płacić zus proporcjonalny do przychodu?

Z prawem pracy nie rozśmieszaj mnie, większość b2b ma zapisy typu platny urlop, okres wypowiedzenia itp.
możesz zapomnieć o emeryturze? A ktoś broni płacić zus proporcjonalny do przychodu?


@kaaban: wtedy to całe mityczne uciekanie przed podatkami wychodziłoby znacznie gorzej niż na etacie, zdecyduj się...

większość b2b ma zapisy typu platny urlop


@kaaban: no nie bardzo

okres wypowiedzenia itp.


@kaaban: tak 2 tygodnie i karta multisport xD ale wiadomo, trawa zawsze bardziej zielona u sąsiada, weźmiesz auto w leasing i jeszcze na tym zarobisz XD