Wpis z mikrobloga

@Ilirian: uwielbiam takie #!$%@?, że oni potrzebuja tych pieniedzy, zeby moc pracowac dalej nad #!$%@? premium XD a co oni tam do #!$%@? nowego tworzą? Ile lat funkcjonowali wgl bez reklam a teraz maja tyle siana i #!$%@? dajcie hajs bo nie bedzie yt???? #!$%@? sie tym zydom juz totalnie #!$%@?, ja wiem do czego to prowadzi xD historia kołem sie toczy
@Razi91: po pierwsze to *nie używać, bo "nie" z czasownikami oddzielnie, coś cię ominęło z 4 klasy podstawówki. Rozumiem, że jak drożeje prąd, to też postanawiasz nie używać, tak? Youtube to dzisiejszy monopolista, są na nim filmy z całego świata, od rozrywki, po kursy i poradniki, nie ma alternatywy.
@mlodir: Tylko zrozum chłopie, że dla niektórych te subskrypcje YT czy Netflixa to przy podziale na kilka osób są tak śmieszne pieniądze, że szkoda im tracenia życia na instalowanie jakiś appek i innych cudów albo szukanie pirackich wersji. Akurat sam mam z AdBlocka i z YT Premium nie korzystam, ale bawi mnie jak ktoś ma ból dupy o subskrypcje Netlixa, Spotify czy legalne zakupy gierek. Wszystko da się zrobić. Tylko jestem
Rozumiem, że jak drożeje prąd, to też postanawiasz nie używać, tak?


@cario: wam się już ładnie w dupach poprzewracało od dobrobytu, że serwis z filmikami jest dla was tak niezbędną do życia potrzebą, jak prąd w mieszkaniu. xD

Youtube to dzisiejszy monopolista, są na nim filmy z całego świata, od rozrywki, po kursy i poradniki, nie ma alternatywy.


To przestańcie używać, gdyby była odpowiednio duża rynkowa nisza, to ktoś by próbował