Wpis z mikrobloga

@nefetic: też zadawałem sobie takie pytanie i to co mogę podpowiedzieć to poczytaj o tym jak działa giełda, analizie fundamentalnej i teoretycznej. Kupowanie akcji za małe stawki (poniżej 1000 najczęściej) wiąże się z większą procentową prowizją, więc jest mało opłacalne.
@WodnySzajbus: Ogarnę sobie tą grę giełdową najpierw dzięki
@sailer szczerze to myślałem o kilku shortach <1000, aczkolwiek jest takie pewne uczucie które mną kieruję i to jest po prostu uczucie wypróbowania siebie w czymś innym i nawet jak z tego zysku nie będzie to i tak będę usatysfakcjonowany xD
Czy warto na początku kupować akcje za małe stawki


@nefetic: > poczytaj o tym jak działa giełda, analizie fundamentalnej i teoretycznej. Kupowanie akcji za małe stawki (poniżej 1000 najczęściej)

@sailer:

Nie warto bylo robic nic.

Jak swiezek mowie -nigdy nie wrzucaj na jedna spolke mniej niz te 1000 ziko. bez sens totalny, bedziesz plakal, ze kupiles gowno akce spolki za 300 zlotych. Mowie to ja, czlowiek, co zaczal grac 4
bez sens totalny, bedziesz plakal, ze kupiles gowno akce spolki za 300 zlotych. Mowie to ja, czlowiek, co zaczal grac 4 miesziace temu. Ustaw sobie prog 1000 zl. jak nie umiesz go przekroczyc w ogole? Nie dorosłeś do grania na gieldzie. Jak umiesz i poczytales spolke? Graj.


@Zielczan: Przecież moze kupic cos za złotowke co potencjalnie urośnie. Poza tym jak kupi za 1000, to wiecej straci, więc chyba bedzie mial jeszcze