Wpis z mikrobloga

Wykopki.
Mam problem z #rozowypasek
Ogólnie przedstawiając sprawe z mojej perspektywy: ona robi źle a ja dobrze
Czasami jest fajnie a czasem sie kłocimy
Ja jestem zajebisty ona ma #logikarozowychpaskow i swoje wady.
Nie rozmawiałem z nią ale co mam robić?
Jako grupa ludzi którzy nie znaja do końca sytuacji powiedzcie co mam robic?
#zwiazki #pytanie #wykop

Co robic?

  • Zerwij 7.8% (7)
  • Nasraj do butów 55.6% (50)
  • Porozmawiaj 10.0% (9)
  • Jesteś zjebany 26.7% (24)

Oddanych głosów: 90

  • 18
  • Odpowiedz
@Czowiekbalkon: Nie wymagaj od kobiety konsekwencji.
Ona nie wie, co to jest. Jej życiem rządzą nagłe impulsy i wyobraża sobie, że skoro ulega im zawsze, to zachowuje konsekwencję. W czwartek miała żal, że jadacie tylko w domu, a w piątek burczy w restauracji, bo nie zabrałeś jej do kina. Ignoruj to. Planowanie życie we dwoje z wyprzedzeniem większym niż kwadrans jest bezcelowe. Mimo to zawsze sprawdzaj, czy wciąż ma ochotę na
  • Odpowiedz
@KRISSVector: A tak nie jest?

@Kowixx:
Ze mną jest coś nie tak? I to pisze generator sygnałów sprzecznych :D Chyba, żeś kryptopedał, trzepiący do wysyłanych benków, to rozumiem i nie było tematu.
Tak, wiem, że to bajt i to #!$%@?.
Robisz za mój materac, że wiesz z kim się spotykam? Jakoś nie pamiętam, bym dzielił się z tobą moją wiedzą na temat osobowości spotykanych kobiet w moim życiu. Więc sobie
  • Odpowiedz
@KRISSVector:
Ciekawe, czyli zawsze jesteś konsekwentna od początku do końca, mówiąc, przekazujesz informacje, nie budując w ten sposób więzi emocjonalnych, mapa to dla ciebie materiał informacyjny a nie kolorowy obrazek, nie masz zdolności jednoczesnego mówienia, słuchania, obserwowania i np.. robienia na drutach, można od ciebie oczekiwać, że będziesz piła równo ze mną, jeździła samochodem tak dobrze jak ja i pasjonowała się na przykład wyścigami endurance?
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:

Ciekawe, czyli zawsze jesteś konsekwentna od początku do końca


Na tym polega rodzicielstwo. Natomiast w przypadku ojca po udarze nie można być konsekwentnym, trzeba być elastycznym. Ma demencję.
A Ty jesteś konsekwentny od początku do końca?

mówiąc, przekazujesz informacje, nie budując w ten sposób więzi emocjonalnych,


Nie rozumiem, mógłbyś wyjaśnić mi jaśniej?

mapa to dla ciebie materiał informacyjny a nie kolorowy obrazek


W moich czasach osoby, które nie potrafiły posługiwać
  • Odpowiedz
@KRISSVector:

A Ty jesteś konsekwentny od początku do końca?


Tak, do bólu. W realizacji założonych celów. Dzieci czy chory ojciec nie jest do tego potrzebny.

Nie rozumiem, mógłbyś wyjaśnić mi jaśniej?


Kobiety kochają mówić. Wszędzie i w każdej sytuacji. Ja, mówiąc, przekazuję informacje, one - budują w ten sposób więzi emocjonalne. Ja używam dziennie około 7000 słów, one - ponad 20 000! Więc jeśli nie wygada się w pracy, na zakupach
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:

Tak, do bólu. W realizacji założonych celów. Dzieci czy chory ojciec nie jest do tego potrzebny.


No widzisz, w kwestii osiągania założonych celów również jestem konsekwentna. Oczywiście, jeśli warto je osiągnąć. W sytuacji, gdy pojawia się bardziej rozwojowa opcja, wybieram tę rozwojową.

Kobiety kochają mówić. Wszędzie i w każdej sytuacji. Ja używam dziennie około 7000 słów, one - ponad 20 000!


"One, one" - kim są te "one"? To Twoja
  • Odpowiedz
No widzisz, w kwestii osiągania założonych celów również jestem konsekwentna. Oczywiście, jeśli warto je osiągnąć. W sytuacji, gdy pojawia się bardziej rozwojowa opcja, wybieram tę rozwojową.


@KRISSVector: Zawsze taka byłaś, czy życie cie tego nauczyło? Teraz można się chwalić osiągnięciami i zarzekać, że nie jest się jak każda, co i tak każda zawsze powie. Bo każda zawsze mówi czy pisze, że nie jest jak każda. Oraz każda będzie na cyckach stawać,
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:

Zawsze taka byłaś, czy życie cie tego nauczyło?


W dzieciństwie nazywano mnie upartą, więc może zawsze?

Teraz można się chwalić osiągnięciami i zarzekać, że nie jest się jak każda, co i tak każda zawsze powie. Bo każda zawsze mówi czy pisze, że nie jest jak każda. Oraz każda będzie na cyckach stawać, opisywać mi swoje życie, przeszłość, przyszłość, więzi rodzinne, by tylko nie wyjść na to, że nie jest jak
  • Odpowiedz