Wpis z mikrobloga

Chyba założe tag #megakoszulki bowiem Pan Kamil zapewnia codzienną dawkę humoru, już od samego rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że już mu coś odpisałem ale piszcie co w kolejnym mailu mam napisac, najbardziej plusowany komentarz zostanie użyty jako odpowiedź :)

Idzie o ten klip https://www.youtube.com/watch?v=aM3ptxQfoFc

#heheszki #poznan #marketing #marketinginternetowy #firma #dzialalnoscgospodarcza
Pan_Slon - Chyba założe tag #megakoszulki bowiem Pan Kamil zapewnia codzienną dawkę h...

źródło: comment_1588663033VXIKas2oMirbotqIzY4Rfd.jpg

Pobierz
  • 17
@Pan_Slon: Użycie "logo" w filmie to po prostu pokazanie opakowania. IMO w recenzji jak najbardziej można pokazać opakowanie lub powiedzieć, gdzie się kupiło przedmiot (jeżeli nie posiada on unikatowej nazwy czy obcego producenta). Natomiast gdyby sprawa wylądowała w sądzie, to po udowodnieniu, że szkalujesz markę bla bla bla mogłoby się skończyć nie tylko usunięciem filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast gdyby sprawa wylądowała w sądzie, to po udowodnieniu, że szkalujesz markę bla bla bla mogłoby się skończyć nie tylko usunięciem filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CzasNaPoznan: lub umożeniem, w sądzie nie ma nic pewnego, szczególnie w naszym kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Slon: z jednej strony nie ogarniam, dlaczego się czepiasz, produkt jest dokładnie opisany, ale z drugiej strony wielkie XD za grożenie sądem z ich strony xD
Przypomina mi to aferę z rupieciarni arhn.eu i gówno konsoli z overmaxa xD