Wpis z mikrobloga

Konserwy nigdy nie miały i nie mają problemu z czyjąś orientacją seksualną, ponieważ odróżniają to kim człowiek jest (i na co zasadniczo nie ma wpływu) od tego co robi i jak się zachowuje. Konserwatyści nie mają problemu z homoseksualistami jako ludźmi, ale z programem politycznym lewicy, która robi swoją politykę używając homoseksualistów. Ja nie mam nic przeciwko temu że Oskar jest gejem, dopóki Oskar nie chce uczyć moich dzieci, że tożsamość płciowa jest niezależna od płci biologicznej, dopóki nie chce mi odbierać punktów w przetargu jeśli nie uczestniczę w tęczowych sieciach pracowniczych i dopóki mi nie zaczyna wmawiać, że moja niezgoda na jego żądania polityczno-społeczne to "nienawiść". Przeciwko działaniom politycznym Oskara będę protestował do upadłego, ale jego orientacja seksualna kompletnie mnie nie interesuje. To jest zasadnicza różnica.

A to co widać na poniższych screenach to kolejny przykład lewackiego zakłamania, które polega na tym, że sprzeciw wobec ich polityki jest automatycznie traktowany jako uderzenie nienawiścią w jakichś konkretnych ludzi. Doskonały przykład jak to działa macie ze "strefami wolnymi od lgbt" (pomijając że nie ma czegoś takiego) - tam w uchwałach sprzeciw wobec postulatów karty lgbt+ jest przedstawiany przez lewacką propagandę jako uderzenie w homoseksualnych mieszkańców (Oskara, który teraz jest traktowany przez swój samorząd jak żyd przez nazistów i boi się że w nocy go złapią i wywiozą do gazu za to że jest gejem - takie porównania padają). Jest to całkowicie obrzydliwe.

Dlatego powtarzam - na poniższych screenach mamy raczej przykłady samozaorania lewicy, która gubi się we własnych manipulacjach, niż bekę z konserw.

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #lgbt #tysiacurojenniezaleznychmediow #homoseksualizm
Pobierz m.....o - Konserwy nigdy nie miały i nie mają problemu z czyjąś orientacją seksualną,...
źródło: comment_1588667227mCjnGbMoQbl2AZ0nVclLTX.jpg
  • 131
@VrubeL: Czemu nie napisałeś tego samego w odniesieniu do autor watku, który napisał swoje bzdurki w imieniu "wszystkich" konserw?

"Konserwy nigdy nie miały i nie mają problemu z czyjąś orientacją seksualną, ponieważ odróżniają to kim człowiek jest (i na co zasadniczo nie ma wpływu) od tego co robi i jak się zachowuje. Konserwatyści nie mają problemu z homoseksualistami jako ludźmi,"

Czemu?
W tamtym wątku mnie nie było. Ty w tym wątku byłeś ;)


@GordonL: różnica między nami jest taka, że ja wszystkich do jednego wora nie wrzucam i jeżeli ksiądz jest pedofilem to nie twierdze, że Kościół jest zły. Jak jedna konserwa wywiesi zakaz pedałowania tez nie twierdze, że reszta jest zacofana. Dla mnie to wyjątki i taki zakłamany hatfu mu w ryj cukrzyk swoimi manipulacjami tego nie zmieni.