Wpis z mikrobloga

Odwieczna beka z wykopków, którzy pod ostatnimi wpisami na temat najgorszych redaktorów tvgry.pl #!$%@?ą się do Jordana z takich powodów jak zamiłowanie do japońskiej kultury czy "gibanie się" xD Jaki zarzut mamy w jednym z niedawnych komentarzy, który zdobył ponad 600 plusów?

nawet jak temat jest spoko, to wciśnie gdzieś te niszowe chińskie gierki, których nikt nie zna


No tak, bo lepiej po raz enty #!$%@?ć o Skyrimie albo Wiedźminie xD Niszowe gierki często mają to do siebie, że posiadają jakąś unikatową mechanikę, której próżno szukać w innych tytułach. Po kiego #!$%@? mam non stop słuchać o kilkunastu wybranych tytułach, które prawie każdy zna, skoro mogę posłuchać o gierce, której prawdopodobnie nie znam, a która być może mnie zainteresuje?

Zarzut numer dwa - gibanie xDDD JA PIEHDOLE LUDZIE WSZYSTKO MA SWOJE GHANICE XD Oglądacie materiał o grach komputerowych i #!$%@? się do tego, że koleś widoczny może przez 10 czy 15% materiału gestykuluje w pewien sposób? Kruciii wykopkyyyy, przestańcie się poniżać xD

A na koniec dodam mema wyśmiewającego Jordana bo wykopki i tak nie potrafią czytać i pomyślą że go szkaluję i dostanę milion plusów xD xD xD

#tvgry #gry #polskiyoutube #takaprawda
Pobierz Psychopathy_Red - Odwieczna beka z wykopków, którzy pod ostatnimi wpisami na temat na...
źródło: comment_1588671091SHKpHsa3r7Ccn6RCUyTbQC.jpg
  • 49
@Psychopathy_Red: Oooo, czuję się zaszczycony, ktoś mnie cytuje. Zapomniałem o tym wpisie, ale Twój cytat brzmiał jakoś znajomo.

Zdradzę Ci sekret - nie wszystko musi mi się podobać i mam prawo mieć swoje zdanie. Tak samo jak i on ma prawo prowadzić program jak chce (i na ile mu szef pozwala :P).
Plusy za tamten komentarz wskazują, że nie jestem jedyny.

Zresztą jak widzę fajny temat, a na wideo Szefa, to
Zdradzę Ci sekret - nie wszystko musi mi się podobać i mam prawo mieć swoje zdanie.


Nie piję bezpośrednio do Ciebie, bo inaczej zawołałbym Cię w tym wpisie, ale to niepotrzebne, odnosiłem się jedynie do Twojego komentarza, który zdobył taką popularność wśród wykopków xD

To tak jakbyś miał pretensje, że Polacy wolą, nie wiem... jeździć Fiatem, niż Alfą Romeo, bo Ty jeździsz


Bardzo nietrafione porównanie :D Nie przypieprzam się do tego, co
@Psychopathy_Red ale z czym masz problem? Maniera i prezencja to ważny element jeśli jesteś prezenterem. To normalne, że jak coś cię irytuje i rozprasza to nie skupia się na materiale a twoje ogólne wrażenie będzie negatywne i tak irytującym elementem może być właśnie nadmierna gestykulacja.
Normalne jest też to, że jeśli jakaś tematyka cię nie interesuje w ogóle to nie chcesz żadnych wzmianek. To zresztą trochę jak z Korwinem, może powiedzieć 10
@Psychopathy_Red: Wszyscy sie mylicie i nie macie racji. Tvgry jest jakie jest bo właśnie takie jest, każdy na swój sposób ma inny charakter i to jest w tym piekne. Duzo osób nie lubi Jordana? I bardzo dobrze bo dzieki temu są różnorodni i trafiają w różne osoby do różnych grup społecznych. Oni napewno to wiedzą i pewnie mają za każdym razem beke jak czytają te wszystkie wasze wysrywy xD
@Psychopathy_Red ja szanuję caly zespół za różnorodność. Każdy redaktor ma swoja działkę, którą się zajmuje. Nie interesują mnie materiały o Japońskiej kulturze to oglądam materiały Kacpra, które są bardziej techniczne. ¯_(ツ)_/¯
Musi być taki balans inaczej byłoby po prostu nudno i ciągle to samo.