Wpis z mikrobloga

Odwieczna beka z wykopków, którzy pod ostatnimi wpisami na temat najgorszych redaktorów tvgry.pl #!$%@?ą się do Jordana z takich powodów jak zamiłowanie do japońskiej kultury czy "gibanie się" xD Jaki zarzut mamy w jednym z niedawnych komentarzy, który zdobył ponad 600 plusów?

nawet jak temat jest spoko, to wciśnie gdzieś te niszowe chińskie gierki, których nikt nie zna


No tak, bo lepiej po raz enty #!$%@?ć o Skyrimie albo Wiedźminie xD Niszowe gierki często mają to do siebie, że posiadają jakąś unikatową mechanikę, której próżno szukać w innych tytułach. Po kiego #!$%@? mam non stop słuchać o kilkunastu wybranych tytułach, które prawie każdy zna, skoro mogę posłuchać o gierce, której prawdopodobnie nie znam, a która być może mnie zainteresuje?

Zarzut numer dwa - gibanie xDDD JA PIEHDOLE LUDZIE WSZYSTKO MA SWOJE GHANICE XD Oglądacie materiał o grach komputerowych i #!$%@? się do tego, że koleś widoczny może przez 10 czy 15% materiału gestykuluje w pewien sposób? Kruciii wykopkyyyy, przestańcie się poniżać xD

A na koniec dodam mema wyśmiewającego Jordana bo wykopki i tak nie potrafią czytać i pomyślą że go szkaluję i dostanę milion plusów xD xD xD

#tvgry #gry #polskiyoutube #takaprawda
Psychopathy_Red - Odwieczna beka z wykopków, którzy pod ostatnimi wpisami na temat na...

źródło: comment_1588671091SHKpHsa3r7Ccn6RCUyTbQC.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: Mnie najbardziej irytuje niepoprawna dykcja Jordana, zjadnie głosek i czasem sylab. Prezenter nie powinien mieć takich problemó z wymową bo źle się go słucha. Jordan nigdy nie powie na filmie "dwa tysiące szesnastym", zawsze tylko coś w stylu "dwa tsonceszesnastm"
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: dziś kumplowi opowiadałem jakie te wykopki są #!$%@?, w odniesieniu do tamtego wpisu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kuurde fajne chłopaki, z którymi chciałoby się pograć i wypić piwerko, zjeść kebaba - a tu jakieś lamentowanie o gibanie, bródkę, łysienie, animce, przynudzanie, nieśmieszne żarty. Serio? Pewnie większość nawet nie potrafi się wysłowić poprawnie lub pochwalić fajną dziewczyną z mieszkankiem jak ma np. Jordan. just sayin.
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red zgadzam się po części z Twoja wypowiedzią, zwłaszcza w kontekście argumentu o gibaniu. Natomiast odniosę się do przytoczonego argumentu niszowych chińskich gierkach - ja właśnie z tego powodu nie oglądam jego materiałów, bo zwyczajnie zaczął mnie tymi wschodnimi produkcjami #!$%@?.

Inni autorzy odnoszą się do różnych produkcji, często Indie, często retro. Jest spora różnorodnośc. On natomiast do każdego zestawienia musi wrzucać daleko wschodnie produkcje, których nie jestem fanem i zwyczajnie mnie
  • Odpowiedz