Wpis z mikrobloga

  • 0
@MZ23 od czasu gamę passa nie kupuje gier bo nie nadążam z ogrywaniem tych co są w abonamencie. Wg mnie najlepszy system subskrypcji
  • Odpowiedz
  • 4
@Kefir91: Jest super cicha - na tym mi zależało najbardziej bo z PS4 budziłem dzieciaka w sypialni :). Nawet jak gram w Forzę to jest to ten sam poziom ciszy co w menu - myślałem, że standardowo jak się uruchomi gierkę to zacznie się wycie wiatraków :). Póki co pościągałem gry w nocy, tylko chwilę w Forzę zagrałem więc opinia jeszcze nie wyrobiona :D. Na pewno za ten hajs (599zł) to
  • Odpowiedz
@koperrr: Konsola w dalszym ciągu bardzo spoko, cicha jak była tak jest. Dołożyłem podstawkę coby mniej miejsca zajmowała. Na minus - problemy z Xbox Play Anywhere. Save'y potrafią się krzaczyć między PC, a konsolą. Spodziewałem się że będzie to działało świetnie i na bieżąco, a tu muszę kombinować i wymuszać Save'y na PC, a i tak do końca działać nie chce. Na tym mocno się zawiodłem bo myślałem, że będzie to
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawell_17: 599 zł z Auchan. Były nawet za 559 swego czasu, ale się nie zdecydowałem i kupiłem te kilka dych drożej :). Tak czy siak śmieszne pieniądze jak na możliwości. Pad kosztuje 250. Kiedyś pojawiały się z Amazona - za 300 czy 400 zł nawet dało się kupić, ale po pierwsze te czasy już minęły, a po drugie drogi dolar i euro raczej nie sprzyjają promocją :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawell_17: Poszukaj w okolicznych Auchan. Powinieneś dostać jeszcze - u mnie (w Krakowie) było jeszcze kilka sztuk jak kupowałem te kilka tygodni temu :)
  • Odpowiedz