Wpis z mikrobloga

@dupa-z-tylu Braunizm - głoszenie nużących i przydługawych wypowiedzi bogatym językiem, najczęściej bez konkretnej pointy, chyba że jest nią nawoływanie do batożenia sodomitów, wessania odkurzaczem posłanek Lewicy i KO lub wieszania ministra zdrowia. Często zawiera też wzmianki o Żydach, tajnych służbach i masonach.
  • Odpowiedz
@dupa-z-tylu: nie slyszalem goscia za duzo wczesniej, ale czytalem pare wypowiedzi. Brałna fanem nie jestem, ale to ma byc alternatywa? Jakis placzacy, cienko piszczacy bezbek gardzacy innymi ludzmi? Mamy tylu wyksztalconych, inteligentnych, oczytanych ludzi w naszym kraju - a ja serio mam wybierac miedzy bosakiem, duda, kidawa i kims takim? Jestem zalamany.
  • Odpowiedz
@dupa-z-tylu: przecież ten człowiek jest żałosny... Wystarczyło powiedzieć, że nie potrzebuje czarować językiem kiedy ma coś wartościowego do przekazania, ale że tak nie jest to oczywiście musiał zhejcić jakąś Janinkę ku uciesze pelikanów xD
  • Odpowiedz
@niezdefiniowany: Właśnie dobrze zrobił xD Jakby po prostu powiedział, że nie próbuje czarować językiem (co jest objawem pretensjonalizmu, a nie wiedzy czy powagi), to obrócono by przeciw niemu, że pewnie słownictwo ma słabe hehe Braun nadal lepszy, bo używa nieznanych mi słów hehe. A tak właśnie w wyczerpujący i dobry sposób zgasił jak peta, podał z głowy parę słów, pokazał prawie empirycznie, że mógłby być jak Braun i przy okazji pokazał,
  • Odpowiedz
A tak właśnie w wyczerpujący i dobry sposób zgasił jak peta, podał z głowy parę słów, pokazał prawie empirycznie, że mógłby być jak Braun i przy okazji pokazał, że to nie treść, inteligencja czy wiedza a pretensjonalna forma jara fanów Konfederacji.


@PilariousD: Trzeba być naprawdę ograniczonym żeby myśleć, że w kwiecistych i pięknych językowo wypowiedziach Brauna (bo to trzeba mu przyznać) chodzi o używanie trudnych słów xDDD Jest wręcz na odwrót.
  • Odpowiedz
@dupa-z-tylu:

Ani to oranko nie jest jakieś wybitne ani potrzebne. Myślę, że kandydat na prezydenta powinien jednak nieco wyższy poziom prezentować i odpuścić sobie takie komentarze. Nie, żeby to co powiedział było jakieś niesmaczne czy niestosowne, ale raczej taka wypowiedź nie przystoi przyszłemu prezydentowi. Gdyby to wypowiadał jako youtuber czy jakiś inny celebryta to bym się nawet uśmiechnął.

Niepotrzebnie też jedzie po korwinistach/narodowcach, bo tam też może znaleźć elektorat. Mamy tam
  • Odpowiedz