Wpis z mikrobloga

Ostatnio odkryłem i polubiłem outlety AGD. Kupiłem zmywarkę której nie znajdzie taniej w ceneo jak 2999, za 1999. W opisie było, że mogą być jakieś ryski z czym się liczyłem. Finalnie zmywara jak nówka, zero rys i wgnieceń. Brakowało jedynie 2 drobnych elementów, które sprzedawca ma mi przesłać i przepraszał za to. Kompletnie zero uszkodzeń - jedynie przyszła w nieoryginalnym kartonie i nie było instrukcji po polsku, którą ściągnąłem z neta jako pdf.

Do tego starą która mnie wkurzała (której wartość wzrosła) pchnąłem na olxie z 250 PLN stratą po 4 latach użytkowania w stosunku do zakupu i finalnie w kompensacie za 1300 PLN mam nówkę sztukę, wysokiej klasy sprzęt, z 2 letnią gwarancją w naprawdę dobrych pieniądzach.

Śmiało mogę nazwać to dobrym #cebuladeals Warto szukać dobrych okazji. Ja mam podejście, że to sprzet jest dla mnie a nie ja dla sprzętu, więc wszelkie ryski, małe wgniotki (które mogą być, ale nie muszą) mnie serdecznie walą - a dostaje się sprzęt dobrej klasy. Zerkałem z ciekawości na inne #agd typu płyty indukcyjne, lodówki. Im droższy sprzęt, tym większe zniżki i spokojnie można znaleźć coś tysiala taniej. Na komplecie AGD do #kuchnia jak się ktoś urzadza (czyli lodówka, zmywara, płyta okap, piekarnik, mikrofala) - spokojnie można uzbierać z 3-4 tysiące, więc całkiem dobry piniondz w kieszeni.
  • 14
@Rain_: mówię o sprzętach pod zabudowę. Akurat zmywarkę którą wziąłem jest nietypowa bo pod zabudowę, ale wygląda jak nie pod zabudowę (z frontem ze stali nierdzewnej), ale w każdym typie AGD mają spore przeceny
mieszkam w B'ham UK i mamy duzy outlet AGD co się nazywa Borshsch (Barszcz xD). Właśnie kupilem zmyware Blomberg (Beko) za Ł240 + indukcja Fisher Paykel (NZ) za Ł290 i Piekarnik Beko z bajerami za 290 też... groszowe sprawy a gwarancja producenta :)
@marcel_pijak ja ogólnie też parę razy korzystałem. Ostatnio kupiłem dysk ssd samsunga za 380 gdzie nowy 480. Okazało się że mój też był w sumie nowy ale bez opakowania i uruchomiony 1 raz.
Obudowę do pc też kupiłem 60 zł taniej bo były jakieś dwie ryski i tyle.