Wpis z mikrobloga

@Larv ja robiłem 1.5h trening 3x w tygodniu. Masa mięśniową w 4miesiace urosła bardzo. Miała być forma na wakacje i pierwszy w życiu kaloryfer na brzuchu. Teraz i tak nie będzie się komu pokazać także tylko 3x w tygodniu 1h w domu. Trochę się rozciągam, przysiady, wykroki a na koniec podnoszę ciężary.
@Larv: daj znać jak wskoczysz na 115 znowu bo widzę że szybka redukcja to stracisz bardzo na sile a tu chodzi o to żeby być wielkim ogromnym dzikiem i żeby budzić postrach.
@reett: ale skoro ciemne jest lepsze dla zdrowia to dlaczego mam wybierać białe?
@Errad: ja zastępuję kolacje i śniadanie koktailem, za niedługo zrezygnuje z kolacji i będę wybierał "normalne" jedzienie.
Dla mnie jest to wygodne, bo tylko woda i proszek i gotowe. Docelowo będę chciał całkowicie wyeliminować koktail z diety.
@Larv:
Też piłem takie szejki, w sumie przez jakieś dwa lata. Nie wiem jak dokładnie wygląda skład herbalife, ale Huel jest jakościowo jednym z najlepszych, a pełny aminogram oznacza między innymi, że przy tym samym wysiłku będziesz miał lepiej rozwinięte mięśnie.