Wpis z mikrobloga

Po zakończeniu żywota kolejnych do kanałówek przez problem z kablem zacząłem szukać czegoś z wymiennym kablem i trochę impulsywnie bez czytania wielu opinii zamówiłem KZ ZSN PRO 1BA + 1DD i od razu zapasowy przewód. Dobre to w tej cenie? Raczej nie ma super wymagań i zawsze używałem słuchawek do 100zł
#kz #sluchawki
  • 4
@temporarywypokaccount: już zapłaciłeś? Jeśli chodzi o dodatkowy przewód to spoko, bo zawsze się przyda. A słuchawki hmm, są specyficzne. Nie są złe, ale są trochę za jasne i kłują w uszy. Może Ci podejdą, a je używam tylko jako zamienniki podstawowych, szczególnie w autobusach, bo lepiej tłumią otoczenie
@temporarywypokaccount zależy ile dałeś, ale grają bardzo efektownie i lepiej niż jakiekolwiek słuchawki z jakiejkolwiek supermarketu elektronicznego, teraz mam kilkadziesiąt iemów z chin i te są spoko za swoją cenę. Nic nadzwyczajnego, ale i tak dla 99,9% ludzi to będzie brzmienie audiofilskie bo nigdy czegoś takiego nie słyszeli, w porównaniu do marketówek nawet znanych firm urywają dupe
@SilentSan Tin audio mają krótkie rurki, do tego grube i całe metalowe, dla mnie też nie są zbyt wygodne. Do tego pianki się przerywają, a dźwięk jest trochę ostry jak na mój smak. Ale średnica tunelu jest ta sama chyba w większości słuchawek. Wygodne to są Shure SE, ale brzmieniowo bardziej pod produkcję. Tam rurki są cienkie. I trzeba patrzeć na kształt bo np KZ zs5, zs6 itd są kanciaste. Ale większość