Wpis z mikrobloga

@Wychwalany hmmm długa. Troche wyboista wiec na szose nie polecam ale ładne widoki na boki. Ogólnie polecam na krótki spacer bo można wrocic dołem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fajna trasa, zero ruchu.


@kolar1: to moja trasa, robiłem co drugi dzień tą pętlę i za kazdym razem wynik poprawiałem o kilkanaście sekund. Trasa fajna bo nie ma świateł, nic nie zatrzymuje, tylko pędzi się przed siebie. Zamiast przez niskie łąki można pojechać przez las.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolar1: a jak jest z terenami wokoło,.kiedys tam wjechałem rowerem i dojechałem do wschodniej obwodnicy Wrocławia. Mozna jam swjezdzac? Nie mozna? Jakie są sankcje?
@FatAlbert: tam gdzie było robione zdjęcie jest zjazd na wał a na nim ścieżka która przechodzi w ulicę wzdłuż wału. Dojedziesz do Opolskiej i praktycznie przez ulicę na drugą stronę ciśniesz na Iwiny, Żerniki i dalej już jak Ci pasuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolar1: noo wlasnie widzialem tam wedkarza, podjechal tam samochodem, takze specjalnie sie nie krył, rowerzystke widzialem, sam, jak pisalem, przejechalem raz az do obwodnicy. Pytam bo moze ktos wie jak to prawnie wygląda. To 500 to fakt, czy tak o sobie wymysliłeś?