Wpis z mikrobloga

Przebija mi się przez pamięć motyw, że Sneer w #limesinferior w jakiśsposób zwiększył siłę swoich mięśni beż ćwiczeń i ćpania dziwnych substancji.
Pamięć jednak może mnie mylić.

Ktoś pamięta motyw? Kojarzę, że kładł na rekę jakichś osiłków chyba byli przydupasami Karla.

#ksiazki #fantastyka
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@inny_89: dostał obrączkę od Alicji, i nie tylko kładł na rękę osiłków, ale i wyrywał kciuki i łamał szczęki bandziorom. Zresztą obrączka na końcu czarodziejsko "wyciągnęła" Ziemię z gónwa w jakim się znajdowała czy cokolwiek to było. Stanowczo przeczytaj ponownie :)
@npwjsn kurcze, przesluchalem całość. Na audioteka znalazłem audiobook. Ja w sumie nie kumam jak się to kończy.
Ta książka jest C U D O W N A ale zakończenie arcy słabe.
Miałem wrażenie jakby dopiero miała się akcja rozkręcić a wszystko się skoczyło na czterech stronach. Trochę niesmak czuje.
Kiedyś przeczytałem ta książkę do momentu kiedy Sneera wywieźli poza argoland. Dlatego nie kumalem wielu wątków i to co napisałeś to taki spoiler
Ta książka jest C U D O W N A ale zakończenie arcy słabe


@inny_89: niestety... :(

Czyli, że Alicja to też jakieś UFO? Ale jak? Ale dlaczego? Tyle pytań. Jest tego drga część?


@inny_89: tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi :) Faktycznie książka wygląda na zakończoną w pośpiechu - może wydawca się niecierpliwił i groził, że odda przydział papieru na druk "Dzieł wybranych" Lenina ;)
@npwjsn smutek niesamowity. Cóż za potencjał. Gdyby zmienić zakończenie to generalnie retencyjny scenariusz na film albo jakiś krótki serial.
Inne jego książki też są takie dobre?
@inny_89: a, jeszcze jedno. Posłuchaj (tak, posłuchaj!) "Cylinder van Troffa" ale KONIECZNIE ciemną nocą w całkowitej ciszy i pustce (ja sobie robiłem spacery o 1-2 w nocy)... Niezapomniane przeżycie, planuję powtórkę!