Wpis z mikrobloga

Kolejna ofiara polskich ,,guru uwodzenia"!

Tak to właśnie wygląda jak klasyczny przegryw, który ma zapisane w genach dozgonne #!$%@?, udaje kogoś kim nie jest i staje się ,,pewny siebie i charyzmatyczny".
Program ,,Rozmowy w Toku". Odcinek pt. ,,Jak poderwać dziewczynę w 47 sekund". W roli głównej Krzysiek, który do 22 roku życia widział ciało kobiety tylko w formacie jpg. Wydał 500 zł na materiały o uwodzeniu, które oglądał przez 3 dni. Człowiek wyglądający jak plemnik zagubiony w czasoprzestrzeni, uwierzył sprzedawcom marzeń, że podrywając, jak sam to określił na ,,brutalnego aroganta" spowoduje rozchylenie nóg przedstawicielek płci przeciwnej. Jednak jedyne co udaje mu się osiągnąć to wzbudzanie w kobietach potwornego zażenowania i odruch wstrętu.

JEŚLI JESTEŚ BRZYDALEM , A PRÓBUJESZ ZACHOWYWAĆ SIE JAK CHAD, W OCZACH KOBIET PREZENTUJESZ SIĘ WŁAŚNIE TAK, JAK OSOBNIK W PONIŻSZYM MATERIALE

CO WOLNO CHADOWI, TO NIE ODCHODOWI!

(Materiał okraszony komentarzami Marcina Szabelskiego, który nawiasem mówiąc #!$%@? sie i krytykuje sztuczny podryw w programach tv, a niedługo później sam wystawia na pośmiewisko ,,Mistrzów Przegrywu", każąc im podchodzić do 2 polskich księżniczek, które traktują ich z góry jak śmieci)

Od 01:05 do 12:30

https://vimeo.com/147053985

#blackpill #pua #stulejacontent #przegryw #incel ##!$%@? #przemcel #uwodzenie #podrywajzwykopem
  • 12
@KontrproduktywnyAnalityk: O święty Stanisławie Kostko! Co ja właśnie obejrzałem? Ten odpad, pozujący na samca alpha budzi jedynie żałość!
To totalny koniec dla niego!
Nawet Chad zachowując się w ten sposób mógłby zrazić do siebie różowe! A co dopiero ten wynorwoodowany incel?
B.....W - @KontrproduktywnyAnalityk: O święty Stanisławie Kostko! Co ja właśnie obejr...

źródło: comment_1589091168VWgw5gf9EwBidJKX0UijaO.jpg

Pobierz