Wpis z mikrobloga

@delirium_memes: Tez mi się tak wydaje, więcej niż 120 nie mialem jeszcze okazji jechać, chociaż wszyscy mówią, ze apetyt szybko rośnie.

Jak tylko będę miał więcej czasu wolnego wybieram się na szkolenie które któryś z Mirków polecał, bo filmiki z yt i książki to nie to samo, niestety ale coś średnio przychodzi mi przełożenie teorii na praktykę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mchmjszk: apetyt rośnie szybciej niż umiejętności - myślisz, że litrem pojedziesz szybciej a tu gówno prawda

zresztą, po co jeździć w PL szybciej niż 120? życie nie jest miłe?
na krajówkach się jeździ 90-100 a na autostrady się nie wjeżdża bo lepiej się jeździ bocznymi drogami - więcej można zobaczyć, więcej przyjemności z jazdy mieć

nie chodzi o to przecież, żeby szybko dojechać - chodzi o to, żeby jechać
@Detect: Mam problem z kaczymi nogami :D tzn z prawa noga bardziej ale staram się pilnować

@thris: Gs za drogi dla mnie, duka oglądałem i miałem wrażenie, ze trochę gorsza jakość wykonania + gr można w tym przedziale cenowym kupić najświeższe z najmniejszym przebiegiem i krajowe
@mchmjszk
@delirium_memes
Ogolnie to prawda z ta moca, mimo 150KM+ nie jezdze szybciej niz 120-130, nawet po autostradach, jesli sie zdarzy. Problem polega na jakosci - nie ma dobrze zrobionych i wyposazonych motocykli malej pojemnosci. Chodzi mi o taki case Mini w swiecie samochodow, ktore mimo segmentu B stara sie byc nieco premium. W motocyklach tego nie ma. Taka 300ccm zawsze bedzie miala slabe hamulce, bedzie miala slabe, nieregulowane zawieszenie, nawet akcesoria
@RupturaPerinei co Ty mi tu #!$%@?, farmazony #!$%@? xD

Jeździłeś tym bmw? A może baby ninja? Albo Mt 03? Albo r3?

Przecież wiadomix że 40 konne moto nie potrzebuje takich spowalniaczy jak 200 konny litr.. Ale ogólnie to #!$%@? pan.
@delirium_memes i #!$%@? nic nie zrozumiales. Piszesz tak, jakbym jedyna wlasciwoscia motocykla byla moc, a tak nie jest. Najczesciej motocykl malej pojemnosci to gowniany osprzet produkowany w jakims podkraju jak Tajlandia czy Indie. Mialem przez calkiem dlugi czas torowke, 250ccm, zanim to jeszcze bylo modne i podtrzymuje moje slowa. Moc maja odpowiednia, ale osprzet do dupy.