Wpis z mikrobloga

Dobra wii-maniacy #wii jest moim nowym nabytkiem i jestem na maksa podjarany, dostępność gier i akcesoriów jest kozacka. Jest jeden problem a nazywa się FPS, mam zjawę w coś pograć ale póki co nie kupiłem jeszcze nic z prostego powodu, jak widzę oficjalnego zappera i czytam w necie to nie ma totalnie sensu. Wyprowadźcie mnie z błędu, ale jeśli dobrze rozumiem, to w większości strzelanek za spust robi "B", natomiast za ruch robi nunchuk, to po #!$%@? ktoś wymyślił, że jest on z tyłu? Jeśli tylko wszystko ogarnąłem to ideałem by był kontroler, w którym wiimote jest z przodu ale ma dźwignie pod wskazującym, kolba do oparcia i nunchuk jako przednia ręka zaraz pod wiimotem. Tak jest czy nie? Jeśli tak to zaprojektuje oraz wykonam taki uchwyt i udostępnię. #nintendo
  • 4
@djlasuch: zalezy od gry, w jednych bylo jak mowisz w innych bylo prawidlowo pod kolbe, a jeszcze innych mogles definiowac przyciski. Kolba kosztuje grosze na allegro, na ali jeszcze mniej. Co do gier to uzywalem pistolet do resident evil 4, i tam jest super, w koncu najlepszy resident jaki kiedykolwiek wyszedl. Pamietaj, ze wiele gier wymaga wii motion plus.