Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 43
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:03, Niedziela, 10 maja 2020. Imieniny: Izydora, Antoniny, Symeona. Słońce wstało dziś o 04:50. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 15 godzin i 45 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:35. Ciemna noc zapadnie o 22:23, ale gwiazd można wypatrywać od 21:20.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 16
  • Odpowiedz
  • 16
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
Dzień dobry, wczoraj cały dzień pomagałem znajomemu układać gont na garażu, nie sądziłem że to takie czasochłonne i dziś jeszcze mamy kawałek do zrobienia. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Dzień dobry kochani! Niedziela rano i humor gitówa. Dostałem gotowca jednej części projektu więc zaliczenie jej będzie dla mnie formalnością, na dworze pogoda coś zapowiada deszcz ale już jest cieplutko.

Miłego dnia kochani! Uważajcie na siebie i dbajcie o najbliższych!

Ps. Też wczoraj upieklem tą bułę do kebsa. Może jakbym zrobił ją trochę cieńszą to była by lepsza, ale i tak było to smaczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzień dobry!
Niedziela będzie dla nas :)
@Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @pysznie @rajjj @Sikorka2017 @slavic_doomer @toodrunktofuck @Velixowski @Wejszlo @Wieszakinho @Wikibuf @WujekJemu @zawodowi3c @mobutu2 @wynalazek_one @shitty_support @wyinwidualizowany

@algus ładna buła Panu wyszła ()
Jako że zostało mi jeszcze składników, to dokupiłam frytki i będzie kebab w wersji na talerzu ( ʖ̯)

Z dobrych wieści: jutro/pojutrze brat odbiera auto od mechanika,
  • Odpowiedz
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi
Dzień dobry! U kogo jajecznica na śniadanie?
Muszę nową siatkę na okno kupić, stara ma dziurę i już sobie osa ją znalazła. Trzeba było pomagać znaleźć drogę powrotną na zewnątrz. Niedługo jak co roku szerszenie zaczną buszować w dębach to też sobie pod okno podlecą. Niemądre stworzenia nie pozwolą spokojnie spać
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
  • Odpowiedz
Cześć! Udanej niedzieli!

@wynalazek_one u mnie tradycyjnie jajecznica w niedziele wbija na stół. ʕʔ

Muszę tego kebaba domowego zrobić, bo zaraz się okaże, że wszyscy to robią i się zajadają tylko nie ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz