Wpis z mikrobloga

- Skoro spadłeś to musiałeś przegrać też poprzednie gry


no spadam bo notorycznie mam w teamie ludzi, którzy w ogóle nie powinni grać na tej randze. Już nie wspomnę o sytuacji kiedy gra do walki o promocje przydziela Ci Miss Fortune 30 poziom konta, która jedyne co potrafi to wcisnąć "E" i dziwić się dlaczego jej "R" nie zadaje obrażeń kiedy w 30 minucie nie złożyła przedmiotu xD

Nie jestem geniuszem tej
@2phonepiotrus: nie chce ci nic mowic ale @ProwojMiliten ma racje - grasz jakims pickiem ktory dopiero w proplayu jest dobry i ludzie wiedza co z nim robic. Po drugie - nasus nie ma szans z nowym wukongiem. Enemy team ma znacznie lepszy teamcomp niz twoj. Praktycznie samo CC - Naut, Diana, Nocturne, Wukong. W twoim teamie oprocz Leony i twojej klatki nie ma zadnego cc.
grasz jakims pickiem ktory dopiero w proplayu jest dobry i ludzie wiedza co z nim robic.


Ale problem nie dotyczy moich picków bo ja się czuje dobrze grając wybranymi postaciami, wiem jaką rolę pełnią i co powinienem nimi robić. Wiem też, żeby nie brać Teemo na ADC i nie próbować po raz piąty zabić Wukonga szarżując na niego Nasusem. Ja w 15 minucie nie miałem dwóch wież na topie i zniszczoną wieżę
@NewBlueSky: jak wolisz marnować swój czas i przegrywać gierki to nic mi do tego
@2phonepiotrus:
Przeciwnicy mają 4 postacie typowo skaczące do Ciebie z czego 2 najbardziej nafeedowane wukong i nocturne i do tego melee, a zamiast frozen hearta i zhonyi kontrując hard engage składasz abyssal? grając przeciwko jednej dianie i mając useless teemo w teamie? righteous glory?

co do buildu ze screena to musiałem się składać pod pancerz

30
@ProwojMiliten Niby co mogła dać mi Zonya kiedy byłem jedyną osobą mogaca zadawać jakiekolwiek obrażenia? Frozen Heart wydaje się w porzadku, masz racje, ale na tamtą chwilę Abysall wydawał mi się bardziej zwracać, przede wszystkim dlatego że mogłem sobie pozwolić na wyłapywanie przeciwników 1vs1.

Nie wiem dlaczego ciągle doszukujesz się u mnie błędów kiedy ewidentnie widać że mój team pociagnal mnie na dno xD ten teemo był niczym a jego "wysoki" DMG
@2phonepiotrus:

Nie wiem dlaczego ciągle doszukujesz się u mnie błędów kiedy ewidentnie widać że mój team pociagnal mnie na dno xD

"co z tego że byłem #!$%@? jak reszta była bardziej #!$%@?"
Może i nie zasługiwałeś przegrać tej gierki, ale ..

no spadam bo notorycznie mam w teamie ludzi, którzy w ogóle nie powinni grać na tej randze

wiesz, że to działa w dwie strony? na takie zwierzęta to można 1v5
@ProwojMiliten Sednem mojego wpisu jest to że system rankingowy jest kiepski pod względem tego że karze za dobrą grę. Jesteś uzależniony w pelni od 4 pozostałych osób i zniszczenia nexusa I zgoda - dywizja na której gram nie jest wybitna ale mam sytuacje gdzie dostaje ludzi którzy zdawać by się mogło pierwszy raz próbują grać w tę gre, a za drugim razem gram z ludźmi którzy totalnie przeważają poziomem moja drużynę. I