Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Ale dzisiaj kartkę znalazłem za szybą.
Kierowca (a w zasadzie chyba kierownica #pdk) Kałdi (ten typu wg. mnie cztery zera na masce piąte za kółkiem) z przodu miał co najmniej metr wolnego miejsca, jak nie więcej, ale chciało mu się:
1. Robić zdjęcie
2. Iść do domu
3. Wydrukować je
4. Napisać ręcznie (czemu już nie na kompie? XD) wiadomość
5. Dopiero odjechać

Nie wiem, czy nigdy nie mieszkał w mieście czy szuka problemu na siłę czy może miał problem, bi torebki nie mógł sobie wrzucić do bagażnika. Tak czy siak - chciał bym też mieć tylko takie problemy w życiu jak on, bo sądząc po włożonej pracy w tę wiadomość innych raczej nie ma xD
No i nie wiem co ta #policja miała by zrobić jak by przyjechała, chyba tylko dać mu mandat za zawracanie dupy.

PS. Na niebiesko moja odpowiedź, którą jednak przerobię i zostawię na osobnej kartce za szybą tego Kałdi.
PS2. Tak, dało by się jeszcze bliżej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #niewiemjaktootagowac
Gandezz - Ale dzisiaj kartkę znalazłem za szybą.
Kierowca (a w zasadzie chyba kierown...

źródło: comment_1589172933OSQ58W6atTqvufgKE1Fv4C.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@KRISSVector: na osiedlach ze starymi blokami to wszyscy tak parkują. Pytaj całego bloku dlaczego tak robią i są takimi egoistami :((( tak po prostu jest, bo parkingi nie były planowane pod takie ilości aut xD normalna sprawa i każdy kto tak mieszka potrafi sobie z takimi sytuacjami radzić i tak parkować. Nie ma tu żadnego egoizmu xD
  • Odpowiedz
@Gandezz: to niezbyt normalne z jednego powodu - ktos jej stanie z przodu z taka sama odlegloscia ("na chwile" lub nie popatrzy) i juz nie wyjedzie. Jezeli bys mi taka kartke zostawil to bym ci nastepnym razem drugim autem podjechala od tylu na taka sama odleglosc i patrzyla jak dobrze umiesz jezdzic. Odstep od auta zostawiasz dla siebie i drugiej osoby, nie ma to byc 2m, ale na tyle by dalo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vittel: wyjadę, jeżeli z przodu i z tyłu mi zostawisz tyle miejsca, nie raz już wyjeżdżałem, wystarczy umieć jeździć xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Gandezz: Przecież to jest generacja z 1996 roku. Nawet jeśli masz ostatni rok produkcji, to jest tak samo stare próchno, jak to audi.
No chyba, że kupiłeś ją od Łysego za 16 koła...
  • Odpowiedz
@Gandezz takie tanie gadanie - następnym razem zadzwonię, kiedyś cie znajdę XD niech dzwoni na policję. Przyjadą i jeszcze zapłaci za bezpodstawne wezwanie.
  • Odpowiedz
@Gandezz ja #!$%@?. Człowiek 3 razy się upewnia czy zostawił wystarczająco dużo miejsca, aby inne auto mogło wyjechać, a tu się okazuje, że są takie dzbany. Niby człowiek wiedzioł a się łudził.

Mnie by było szkoda auta i wolę podjechać kilka metrów dalej i zaparkować na luzie. Ale ja nie wożę się prestiżową Skodą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Eco_Driver: Nie, nie jestem kierowcą bmw. Też mam używane auto.
Chodzi mi o to, że ktoś posiadający starą skodę, wyśmiewa stare audi, gdzie właściwie jedno i drugie, to jest to samo. I to jest głupie i pozbawione sensu.
  • Odpowiedz
to niezbyt normalne z jednego powodu - ktos jej stanie z przodu z taka sama odlegloscia ("na chwile" lub nie popatrzy) i juz nie wyjedzie. Jezeli bys mi taka kartke zostawil to bym ci nastepnym razem drugim autem podjechala od tylu na taka sama odleglosc i patrzyla jak dobrze umiesz jezdzic. Odstep od auta zostawiasz dla siebie i drugiej osoby, nie ma to byc 2m, ale na tyle by dalo soe wykrecic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@terr0r_dr0ne: byłeś kiedykolwiek w większym mieście? Wiadomo, jak można, to się zostawia miejsca, ale sorry - samochodów coraz więcej, miejsc coraz mniej, a jak widać wyjechać się da, więc sorry.
  • Odpowiedz