Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mnie to już. Sory, że z anonima, ale mam banana. Regularnie co jakiś czas znajduje się osobnik, który daje popis swojej głupoty i bezmyślności i jeszcze się tym chwali na wykopie. A najgorsze jest to, że mimo że społeczność wytyka mu co zrobił źle, to delikwent nie ma na tyle przyzwoitości, żeby się przyznac do błedu. Co sięstałosię? Fiutek nagle zmalau? Nie ma już jaj, żeby przeprosić? Dumny janusz życia idzie w zaparte. Ha-tfu na takich.

Moderacja też się nie popisała że zdjęła znalezisko. Trzeba było dać tylko wyjaśnienie jak wielkim jest dzbanem ten co sobie uroił w swojej pustej głowie taki "żart".
#afera #rolnictwo #pszczoly #pszczelarstwo #trucie #moderacja #wykop

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb90e1446fe92d49c8d0575
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 15
@rolnik_wykopowy: A jak nie pójde? Zagadasz mnie bzdurami na śmierć?

Tak, nie powinno sie tego robić w czasie kiedy są na dobrej drodze do wymarcia, nie powinno sie też sugerować że łamie sie prawo. Wypalania też będziesz bronił bo pewnie śmieszkował? Jak ktoś sobie nawarzył piwa to musi je wypić
@Niewiemja: Bo zwykle krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje. Tylko debil mógł uwierzyć w oczywistą zarzutkę. Z tego co wiedzę, to się produkujesz w tematach o przydomowych ogródkach, więc wydaje ci się, że jesteś na tyle "mądry" w temacie, że możesz wydawać osądy i straszyć PIORiNami. Nie dociera do ciebie, że to była ewidentna zarzutka. Już pomijam kwestię pszczół. Wiesz ile kosztują środki ochrony roślin? Ile kosztują nawozy, paliwo, nasiona?
@rolnik_wykopowy: Jak można straszyć piorninami? :D Nie jestem pewny czy rolnik postępuje właściwie to zgłaszam, od tego są :D Jak właściwie to sie nie ma czego bac

Nie dociera do ciebie, że to była ewidentna zarzutka


@rolnik_wykopowy: No nie, nie dociera do mnie po tym jak wcześniej wrzucał wypalanie pola

Myślisz, że gość pryskałby przez południe


@rolnik_wykopowy: Pewnie nie, ale późnym popołudniem też sie nie pryska a na zdjęciu
Za mało razy wrzuciłeś mój nick xD

Oczywiście że mnie nie czyni, tak samo jak Ciebie nie.


@Niewiemja: Po co więc się cały czas produkujesz w tym temacie?

Nawet mi nie próbuj wkręcać że rolnicy tacy święci


W którym momencie ci wkręcam takie rzeczy? Nie dodawaj sobie z łaski swojej jakiś bajek na mój temat. Nie będę nikogo bronił, jeśli ktoś coś robi źle, ale jak już mówiłem, nie mam zamiaru
Za mało razy wrzuciłeś mój nick xD


@rolnik_wykopowy: Sam sie wrzuca przy cytowaniu, do Michała sie #!$%@?

Po co więc się cały czas produkujesz w tym temacie?


@rolnik_wykopowy: A Ty?

W którym momencie ci wkręcam takie rzeczy?


@rolnik_wykopowy: > niczym nie podpartych bredni

@rolnik_wykopowy: Popartych wpisem który dodał sam op. Natomiast jego późniejsze wybielanie sie nie jest poparte niczym właśnie

a ty tymczasem dalej udajesz jaśnie oświeconego


@
buców


@Niewiemja: Już ci mówiłem, żebyś sobie nie dokładał od siebie. Ja mówiłem tylko o pelikanach, a od zjebów i buców zacząłeś mnie ty wyzywać pierwszy, jak ci zaczęło brakować argumentów. Poczytaj sobie wcześniejsze wpisy jeśli mod ich jeszcze nie usunął. Kończę rozmowę, bo widzę, że jesteś w stanie nawet łgać na mój temat byleby tylko wyszło na twoje.