Wpis z mikrobloga

To mogła być dobra akcja PR, dotarcie do najmniej licznej grupy wyborców (Grupa wiekowa 18-29 PiS w wyborach '19 do Sejmu i Senatu stanowiła ok. 26%).
Wystarczyło zatrudnienie dobrego copyrightera, który napisał by te 16 zwrotek cisnąc po #opozycja, krótkie przećwiczenie z Dudą jak ma to zarapować i jestem przekonany, że pozyskali by trochę tych głosów.
Sztab myślę, że zdecydował się na wzięcie udziału #pad ze względu na pyknięcie przez #jkm w tak krótkim czasie bańki na swoim kawałku.
No ale cóż, jak to w #pis bywa - wszystko robione jest na kolanie, wrzucane gówno jak najszybciej, a dopiero potem myślenie o konsekwencjach. Zamiast dobrego wykorzystania marketingowego, wyszła wielka klapa, z której będzie tylko poczucie żenady i memy.

#duda #tvpis #tvpiscodzienny #prawoisprawiedliwosc #platformaobywatelska #konfederacja #lewica #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #marketing #publicrelations #andrzejduda #duda20 #hot16challenge2 #hot16challenge #rap #akcje #cringe #memy
  • 9
@araneo: @elgrecqo:
Prawda jest taka, że poprzednie wybory wygrał dlatego, że nie miał mocnych konkurentów. W tych też nie ma, ale jest medialnie spalony przez te wszystkie akcje, które odwalał przez te 5 lat. Więc swoją wygraną (bo jestem przekonany o niej) zawdzięcza opozycji, która nie ma na siebie pomysłu (no może Konfederacja jakoś brnie w miarę stale w swoich poglądach, ale część z nich jest mocno skrajna + dochodzi
@EmANDeM: ja bym zrobił tak: zleciłbym nagranie tego przez kogoś mającego flow i jakiekolwiek poczucie rytmu, dał do osłuchania się i jako odsłuch przy nagrywaniu tej finalnej wersji. Ja wiem, że dzisiejsi raperzy bardzo luźnie podchodzą do podziałów rytmicznych, z kolei bardzo sztywne flow mają nawet dzisiaj ci silący się na rapowanie, jak ten łysy z trubadurów ostatnio. Ale tu brzmi jak słaby mashup wokali i bitu z różnych kawałków. A